Športcentrum Oščadnica

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Lyžiarske a rekreačné stredisko Športcentrum je situované priamo v strede obce Oščadnica. Nachádzajú sa tu dva lyžiarske vleky – prvý je vhodný pre deti, prípadne pre úplných začiatočníkov, druhý je určený pre dospelých, najmä začiatočníkov a stredne pokročilých. V stredisku je umelé zasnežovanie a možnosť večerného lyžovania. Okrem lyžiarov si na svoje prídu aj snowboardisti, pre ktorých je tu vybudovaný snowboardový park. Spomedzi ďalších atrakcií možno spomenúť snowtubing, teda jazdu na snežnom kolese v snežnom tobogane, možnosť bežeckého lyžovania, a tiež možnosť sánkovania či bobovania.
Stredisko je v prevádzke aj počas leta. Nachádza sa tu najväčší detský zábavný park na Kysuciac, detské elektroautíčka, koníky na kolieskach, cestné a horské kolobežky, horské káry, štvorkolky, trampolína, možnosť zahrať si futbal či volejbal a ešte všeličo iné.
V Športcentre Oščadnica sa nachádza i požičovňa športových potrieb.
Stredisko je vhodné aj na usporadúvanie súkromných, školských alebo iných športových pretekov a podujatí.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Čadca (Žilinský kraj)

GPS: 49,432877 18,882364

Kontakt

Adresa: Oščadnica, 023 01

Telefón: +421 41 438 21 99; +421 905 592 191

Email: sportcentrum@gajuz.sk

Web: http://www.sportcentrum.gajuz.sk/

Informácie pre návštevníkov

Otváracie hodiny: http://www.sportcentrum.gajuz.sk/

Vstupné: http://www.sportcentrum.gajuz.sk/index.php/cennik

 

V blízkom okolí nájdete

Ubytovanie v okolí

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií