Penzión pri Trojičke

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Vitajte v Penzióne pri Trojičke***, ktorý sa nachádza priamo v centre obce Oščadnica v Kysuckých Beskydách, pod najvyšším vrchom Kysúc, Veľkou Račou, a v blízkosti známeho lyžiarskeho strediska Snow Paradise Veľká Rača.
Penzión pri Trojičke*** ponúka svojim hosťom ubytovanie v dvojposteľových izbách a v apartmáne. K štandardnému vybaveniu každej izby patrí kúpeľňa, WC a televízny prijímač. Všetky izby majú balkón s výhľadom na okolie. Hosťom je k dispozícií spoločenská miestnosť.
Penzión ponúka ideálne podmienky pre realizáciu priateľských či rodinných osláv a svadieb. Organizujeme rôzne kultúrne a spoločenské podujatia či plesy. K dispozícii je konferenčná miestnosť vhodná pre usporiadanie školení, seminárov, firemných akcií, konferencií, prezentácií, workshopov alebo obchodných rokovaní.
Súčasťou Penziónu pri Trojičke*** je reštaurácia s veľkou terasou a bar zariadený v štýle country s najdlhším barovým pultom na Kysuciach (jeho dĺžka je 9,5 metra). V priestoroch penziónu sa nachádza tiež wellness & relax centrum, ktoré je prístupné pre ubytovaných hosti aj pre verejnosť.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Čadca (Žilinský kraj)

GPS: 49,434147 18,879772

Kontakt

Adresa: Oščadnica 250, Oščadnica, 023 01

Telefón: +421 915 827 943

Email: info@penzionpritrojicke.sk

Web: http://www.penzionpritrojicke.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.penzionpritrojicke.sk/index.php/cennik

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 35,00 €

Max. počet osôb: 60

Vybavenie: Sauna, Detské ihrisko, TV na izbe, Reštaurácia, Krb, Grill, Internet, Konferenčná miestnosť, Parkovisko bezplatné, Bar, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 15x2+2

Počet spální: 15

Počet kúpeľní: 15

Počet WC: 15

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií