Snowparadise Veľká Rača

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Lyžiarske stredisko Snowparadise Veľká Rača patrí k najväčším a najnavštevovanejším na Slovensku. Skladá sa z troch rôznych lyžiarsky prepojených lokalít – Dedovka, Marguška a Lalíky, ktoré sú situované na svahoch najvyššieho vrchu Kysuckých Beskýd, Veľkej Rače.
V stredisku sa nachádza až 14 zjazdoviek, ktoré sú rôznej náročnosti (7 je ľahkých, 5 stredne ťažkých a 2 ťažké), takže si tu prídu na svoje začiatočníci i nároční lyžiari. Návštevníkom sú k dispozícii 2 štvorsedačkové lanovky, 1 šesťsedačková lanovka v kombinácii s 8-miestnymi kabínkami a 3 vleky.
Okrem lyžovania (vrátane nočného), prípadne snowboardovania, si možno na Veľkej Rači užiť aj kopec inej zábavy. Celoročne je tu prevádzkovaná najdlhšia bobová dráha v strednej Európe, po ukončení denného lyžovania sa návštevníkom núka možnosť adrenalínovej jazdy v kassbohreri (ratraku), priaznivci behu na lyžiach ocenia bežkárske trasy v dĺžke 1, 3 a 5 kilometrov.
Zo služieb, ktoré sa v stredisku poskytujú, možno spomenúť požičovňu lyží, skiservis, lyžiarsku školu a škôlku, predajňu športových potrieb a lyžiarsku záchrannú službu.
Výhodou Snowparadise Veľká Rača je tiež veľmi dobrá poloha v blízkosti hraníc Českej republiky i Poľska a bezproblémový prístup.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Čadca (Žilinský kraj)

GPS: 49,407905 18,932367

Kontakt

Adresa: Oščadnica, 023 01

Telefón: +421 41 438 21 20; +421 911 243 601

Email: office@snowparadise.sk

Web: http://www.snowparadise.sk/

Informácie pre návštevníkov

Otváracie hodiny: http://www.snowparadise.sk/

Vstupné: http://www.snowparadise.sk/snowparadise/sk/cennik/

 

V blízkom okolí nájdete

Ubytovanie v okolí

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií