Rekreačné stredisko Snow Sun

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Rekreačné stredisko Snow Sun je situované v nádhernom prírodnom prostredí Kysúc, len asi 10 km od Kysuckého Nového Mesta. Svojim návštevníkom ponúka nespočetné množstvo možností, a to tak v lete, ako aj v zime. Nachádza sa tu lezecká veža, z ktorej vedie lanovka, lanové centrum vhodné pre deti, dospelých začiatočníkov i profesionálov, tiež zorbing, teda kotúľanie v nafúknutej plastovej guli, summer tubing – rýchla, no bezpečná jazda v špeciálnom nafukovacom kolese, nemotorizované slalomové káry, detský zábavný park so všetkým, čo k tomu patrí a multifunkčné športové ihrisko, ktoré možno využiť na futbal, basketbal, hokejbal či v zime ako klzisko.
Spomedzi zimných športov sa návštevníci strediska Snow Sun môžu venovať samozrejme predovšetkým lyžovaniu – nachádzajú sa tu dve zjazdové trate ľahkej obťažnosti a vleky s dĺžkou 650 m. Na jednej z tratí je možnosť večerného lyžovania. V stredisku je i lyžiarska škola. Na svoje si prídu aj snowboardisti, nachádza sa tu SNB park s prekážkami. Okrem toho je v stredisku možnosť snowtubingu (nafukovacie koleso) a snowzorbingu (kotúľanie v guli). V oblasti sú udržiavané bežkárske trate.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Kysucké Nové Mesto (Žilinský kraj)

GPS: 49,284711 18,895198

Kontakt

Adresa: Horný Vadičov 454, Horný Vadičov, 023 45

Telefón: +421 914 269 433; +421 910 612 394

Email: pavlusik@snowsun.sk

Web: http://www.snowsun.sk/

Informácie pre návštevníkov

Otváracie hodiny: http://www.snowsun.sk/

Vstupné: http://www.snowsun.sk/

 

V blízkom okolí nájdete

Ubytovanie v okolí

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií