Apartmány Jánošíkove diery

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Apartmány „Jánošíkove diery“ sa nachádzajú neďaleko centra obce Terchová, v krásnom prostredí pohoria Malá Fatra, len kúsok od turistických chodníkov vedúcich na Jánošíkove diery, Veľký a Malý Rozsutec a mnoho ďalších zaujímavých turistických cieľov. V oblasti sa nachádza množstvo cyklotrás, osviežiť sa môžete i v blízkych termálnych kúpaliskách. V zime na Vás čakajú bohaté možnosti lyžovačky.
Ubytovanie poskytujeme v dvoch častiach, ktoré sú riešené ako samostatné apartmány s vlastným vstupom, ale dajú sa prepojiť na jeden priestor. Menší apartmán s celkovou kapacitou 2-5 osôb (4+1 prístelka) má chodbu, WC s kúpeľňou, samostatnú spálňu a kuchyňu spojenú s obývacou izbou. Po schodoch sa dostanete do druhej, otvorenej spálne v podkroví. Kuchyňa je kompletne vybavená elektrospotrebičmi, v obývačke je rádio, televízor, rôzne spoločenské hry a možnosť posedenia na príjemnej terase pri potôčiku.
Väčší apartmán s celkovou kapacitou 2-7 osôb (6+1 prístelka) má chodbu, WC s kúpeľňou, samostatnú spálňu a kompletne vybavenú modernú kuchyňu prepojenú s obývacou izbou s kozubom, z ktorej sa priamo vychádza na priestrannú terasu s vonkajším posedením a lehátkami. Po schodoch sa dostanete do druhej, otvorenej spálne v podkroví.
K obom apartmánom prislúcha uzavretý dvor s možnosťou parkovania, posedenia a prípravy jedál  na grile.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Žilina (Žilinský kraj)

GPS: 49,25781 19,067831

Kontakt

Adresa: Biely Potok 1532, Terchová, 013 06

Telefón: +421 905 324 428

Email: janosikovediery@gmail.com

Web: http://www.janosikovediery.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.janosikovediery.sk/cennik.html

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 15,00 €

Max. počet osôb: 12

Vybavenie: Detské ihrisko, TV na izbe, Kuchynka, Krb, Grill, Parkovisko bezplatné

Min. počet osôb na noc: 2

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 1xAPT (2x2, +1); 1xAPT (2x3, +1)

Počet spální: 4

Počet kuchýň: 2

Počet kúpeľní: 2

Počet WC: 2

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií