Penzión a chalupa LUKA

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Na úpätí Národného parku Malá Fatra, v rodisku slovenského hrdinu Juraja Jánošíka, v Terchovej, sa nachádzajú penzión a chalupa LUKA - ubytovacie zariadenia s rodinnou atmosférou. Zdravý životný štýl, pestré aktivity, zážitkové balíčky, turistika, lyžovanie, cyklistika, beh. Osobný prístup majiteľov.

Penzión LUKA poskytuje komfortné ubytovanie v štyroch štúdiách s celkovou kapacitou 10 osôb (2x2 + 2x3). Všetky štúdiá sú vybavené televízorom, kuchynskou časťou a vlastným sociálnym zariadením. V penzióne sa nachádza veľká spoločenská miestnosť s barom, posedením, kozubom a televízorom i welness časť s fínskou saunou a odpočívarňou. V celom objekte je bezplatné pripojenie na internet (WiFi). Návštevníkom je k dispozícii vonkajšia krytá terasa, altánok s krbom, grilom a otvoreným ohniskom a detské ihrisko.
Chalupa LUKA má celkovú kapacitu 28 osôb. Nachádzajú sa tu dvoj- až štvorlôžkové štúdiá (2x2, 3x3, 1x4) a dva rodinné apartmány (1x4, 1x7).
Všetky štúdiá a apartmány majú TV, vlastný kuchynský kút, vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa a WC) a bezplatné pripojenie na WiFi. K dispozícii je vonkajší altánok s krbom a grilom a detské ihrisko.

Možnosť zabezpečiť masáže, dopravu mikrobusom.
Detská postieľka a detská stolička na vyžiadanie.
Zľavy od 10-50 % pre našich hostí u našich partnerov!

Parkovanie je možné priamo pri objektoch.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Žilina (Žilinský kraj)

GPS: 49,25686 19,03701

Kontakt

Adresa: Sv. Martina 283, Terchová, 013 06

Telefón: +421 907 317 180

Email: info@penzionluka.sk

Web: http://www.penzionluka.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.penzionluka.sk/sk/cennik

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 6,40 €

Max. počet osôb: 40

Vybavenie: Sauna, Detské ihrisko, TV na izbe, Kuchynka, Krb, Grill, Domáce zvieratko, Internet, Parkovisko bezplatné, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 2

Formát izieb: 4x2; 5x3; 1x4; 1xAPT (1x1+1, 1x3); 1xAPT (2x3+1)

Počet spální: 14

Počet kuchýň: 12

Počet kúpeľní: 13

Počet WC: 13

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií