Rekreačný objekt Vila Kamila

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Vila Kamila sa nachádza v tichom a krásnom prostredí na okraji obce Terchová. Terchová leží na úpätí Malej Fatry a ponúka mnoho možností, ako aktívne tráviť voľný čas. Oblasť je popretkávaná turistickými chodníkmi, v obci sa nachádza kostol s nádherným dreveným betlehemom i múzeum venované najslávnejšiemu terchovskému rodákovi, Jurajovi Jánošíkovi. V zimnom období sa možno oddávať lyžovaniu a ďalším zimným športom v tunajšom top stredisku Vrátna.
Rekreačný objekt Vila Kamila vám učaruje svojou príjemnou rodinnou atmosférou. Ubytovanie poskytujeme počas celého roka v 7 izbách s celkovou kapacitou 21 osôb. Izby sú dvojposteľové, trojposteľové a štvorposteľové, niektoré sú s možnosťou prístelky. Každá izba ja vybavená televízorom, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou a vlastným sociálnym zariadením (kúpeľňa s WC). Súčasťou zariadenia je spoločenská miestnosť s krbom a jedáleň. Stravovanie je možné formou polpenzie i plnej penzie. Parkovanie je priamo pri objekte.
Tešíme sa na vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Žilina (Žilinský kraj)

GPS: 49,258926 19,025471

Kontakt

Adresa: Svätého Martina 80, Terchová, 013 06

Telefón: +421 41 569 52 98; +421 903 543 089

Email: vilakamila@vilakamila.sk

Web: http://www.vilakamila.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.vilakamila.sk/cennik

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 19,00 €

Max. počet osôb: 21

Vybavenie: Detské ihrisko, TV na izbe, Reštaurácia, Krb, Grill, Internet, Parkovisko bezplatné, Úschovňa bicyklov

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 4x2, 3x4

Počet spální: 7

Počet kúpeľní: 7

Počet WC: 7

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií