Chata Pohoda pri Jánošíku

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Chata Pohoda pri Jánošíku sa ukrýva v pokojnej časti rázovitej obce Terchová. Jej okolie je ako stvorené na oddych a turistiku. Nachádzajú sa tu turistické chodníky vedúce do najkrajších oblastí Malej Fatry – na Veľký a Malý Rozsutec, do Tiesňav či na Jánošíkove diery. V blízkosti chaty (do 1 km) sa nachádza lyžiarsky vlek Ski Gavurky, wellness zariadenie, potraviny a reštaurácia. V obci Terchová sa pravidelne usporadúvajú veľké folklórne slávnosti, ktoré lákajú ľudí z celého Slovenska.
Chata má celkovú kapacitu 6 lôžok a 2 prístelky. Nachádza sa v nej 1 dvojlôžková spálňa s manželskou posteľou a 1 štvorlôžková spálňa s poschodovými posteľami. Okrem toho tu je, samozrejme, spoločenská miestnosť s televízorom a rozkladacím gaučom, kuchynský kút, kúpeľňa a toalety. Vykurovanie chaty je elektrické.
Návštevníci zaiste ocenia možnosť posedenia na uzavretej verande s výhľadom na scenériu Terchovej. Za chatou je možnosť opekania a grilovania. Gril v prípade záujmu zapožičiame. Parkovanie je možné priamo pri chate.
Tešíme sa na vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Žilina (Žilinský kraj)

GPS: 49,25803 19,044668

Kontakt

Adresa: Mládežnícka 9, Terchová, 013 06

Telefón: +421 905 226 539

Email: info@chataprijanosiku.sk

Web: http://www.chataprijanosiku.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.chataprijanosiku.sk/cennik/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 9,50 €

Max. počet osôb: 8

Vybavenie: Kuchynka, Grill, Parkovisko bezplatné

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 1x2, 1x4, +2

Počet spální: 2

Počet kuchýň: 1

Počet kúpeľní: 1

Počet WC: 1

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií