Chatka Krasotín

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Chatka Krasotín je situovaná v krásnom prostredí Kysuckej vrchoviny, v malebnej dedinke Radôstka. Oblasť je vďaka svojim prírodným pomerom mimoriadne vhodná na turistiku aj cykloturistiku. Neďaleko obce sa nachádza Stará Bystrica s unikátnym slovenským orlojom a tiež známe turistické centrá Oščadnica a Terchová s top lyžiarskymi strediskami Veľká Rača a Vrátna.
Chatka Krasotín ponúka ubytovanie s maximálnou kapacitou 5 osôb. Na prízemí sa nachádza plne vybavená kuchyňa s krbovými kachľami, dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou a tiež kúpeľňa a WC. Na poschodí je veľká spoločenská izba so 4 pevnými lôžkami, v ktorej sa nachádza televízor a posedenie využiteľné aj ako prístelka.
Pred chatou je pre návštevníkov pripravené vonkajšie posedenie, kde si možno opekať a grilovať. Na deti čaká hojdačka, trampolína a hračky.
Parkovanie je zabezpečené priamo pri objekte.
Tešíme sa na vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Čadca (Žilinský kraj)

GPS: 49,30769 18,92821

Kontakt

Adresa: Radôstka, 023 04

Telefón: +421 911 902 557

Email: viera_slivkova@centrum.sk

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 8,00 €

Max. počet osôb: 5

Vybavenie: Detské ihrisko, TV na izbe, Kuchynka, Krb, Grill, Domáce zvieratko, Parkovisko bezplatné

Min. počet osôb na noc: 2

Min. počet nocí: 2

Formát izieb: 1x4+1

Počet spální: 1

Počet kuchýň: 1

Počet kúpeľní: 1

Počet WC: 1

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií