Hotel Pod Sokolím

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Horský hotel Pod Sokolím stojí na úpätí vrchu Sokolie v najkrajšej doline Malej Fatry – vo Vrátnej. Vzhľadom na svoju vynikajúcu polohu, azda najlepšiu spomedzi všetkých ubytovacích zariadení vo Vrátnej, sa pyšní najkrajším výhľadom na celú dolinu a okolité vrchy.
Okolie hotela poskytuje mnoho možností rekreačného využitia. Nachádzajú sa tu cyklotrasy a turistické chodníky, ktoré návštevníka zavedú k atrakciám ako Jánošíkove diery, Veľký a Malý Rozsutec či Tiesňavy. Kúsok od hotela sa rozprestiera prvotriedne lyžiarske a turistické stredisko Vrátna s bohatou ponukou zimných športov. Neďaleká obec Terchová láka pravidelne usporadúvanými folklórnymi akciami celoslovenského významu.
Ubytovanie poskytujeme v jednolôžkových, dvojlôžkových a mezonetových izbách s možnosťou prístelky. Druhé poschodie je podkrovné a vytvára príjemnú domácu atmosféru. Ďalšou formou ubytovania je samostatný objekt zložený zo štyroch zrubových apartmánov. Všetky izby sú vybavené sociálnym zariadením a televízorom so satelitným príjmom. Ponúkame aj tzv. turistické ubytovanie (nižší štandard) so spoločnými sociálnymi zariadeniami, a to v dvojlôžkových a šesťlôžkových izbách.
Stravovanie je zabezpečené v hotelovej reštaurácii. Pri pobytoch je možné dohodnúť polpenziu, alebo plnú penziu. Posedieť a relaxovať môžete v nočnom bare pri príjemnej hudbe alebo v kaviarni s krbom.
Pre všetkých návštevníkov hotel poskytuje doplnkové bezplatné služby: monitorované parkovanie, WiFi, biliard, šípky, spoločenské hry, úschovňu cenností, odvoz k zjazdovke či zapožičanie sánok. V letnom období môžete využiť vonkajšie ohnisko s výhľadom na hrebene hôr Malej Fatry. Spoplatnené doplnkové služby zahŕňajú vírivku, saunu, masáže, solárium, kopírovacie služby a hotelové taxi. Hotel celoročne ponúka pre firmy semináre, školenia, prezentácie. Pre všetky akcie podľa požiadavky zabezpečíme známy terchovský folklór a iné aktivity.
Tak neváhajte a príďte nás navštíviť.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Žilina (Žilinský kraj)

GPS: 49,232555 19,033891

Kontakt

Adresa: Vrátna dolina, Terchová, 013 06

Telefón: +421 41 599 31 40; +421 917 900 207

Email: hotelpodsokolim@slovakiainn.sk

Web: http://www.hotelpodsokolim.sk/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 15,00 €

Vybavenie: Sauna, TV na izbe, Reštaurácia, Krb, Grill, Internet, Konferenčná miestnosť, Parkovisko bezplatné, Trezor, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií