Chata pod Jedľovinou

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Chata Pod Jedľovinou sa nachádza v oblasti Národného parku Malá Fatra, v katastri obce Varín, cca 10 km od Žiliny. Meno dostala podľa neďalekého vrchu vysokého 1035 m n. m. Oblasť ponúka mnoho možností na usporadúvanie náročných i menej náročných túr, venovať sa môžete i cykloturistike po vyznačených trasách či jazde na koni. V zimných mesiacoch na vás čaká skvelá lyžovačka, neďaleko chaty sa totiž nachádza vyústenie 800 m dlhého lyžiarskeho vleku.
Chata Jedľovina poskytuje ubytovanie až pre 22 hostí. Nachádza sa tu jedna dvojlôžková, štyri trojlôžkové a dve štvorlôžkové spálne, spoločenská miestnosť s krbom a televízorom, kompletne zariadená kuchynka (dve chladničky, elektrická rúra, plynový sporák, mikrovlnná rúra, umývačka riadu, rýchlovarná kanvica), a samozrejme sociálne zariadenia. V objekte je k dispozícii bezdrôtové pripojenie na internet (WiFi).Posedieť si môžete na terase či pri ohnisku. Zabaviť sa zasa môžete pri stolnom futbale. Parkovanie je možné priamo pri objekte.
Tak neváhajte a príďte nás navštíviť. Tešíme sa na vás.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Žilina (Žilinský kraj)

GPS: 49,19382 18,89741

Kontakt

Adresa: Varín, 013 03

Telefón: +421 905 545 323

Email: pavolrajman2@gmail.com

Web: http://www.chatapodjedlovinou.eu/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.podjedlovinou.host.sk/cennik.htm

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 12,00 €

Max. počet osôb: 22

Vybavenie: Kuchynka, Krb, Grill, Internet, Parkovisko bezplatné, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 10

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 1x2, 4x3, 2x4

Počet spální: 7

Počet kuchýň: 1

Počet kúpeľní: 2

Počet WC: 2

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií