Chalupa u Drába

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Chalupa u Drába sa nachádza v obci Oščadnica v blízkosti strediska Snow Paradise Veľká Rača. K dispozícii je 26 lôžok a 2 prístelky. Ubytovanie je rozdelené do piatich samostatných častí, takže je vhodné pre jednotlivé rodiny, ako aj pre väčšie skupiny.
Časť A1 sa skladá z jednej 4-posteľovej izby s TV, má svoju kuchynku vybavenú plynovým sporákom s el. trúbou a chladničkou. Kúpeľňa je so sprchou a WC. Táto časť má svoj samostatný vchod.
Časť A2 sa skladá z jednej 4-posteľovej izby s TV + kuchynka vybavená plynovým sporákom a chladničkou. Kúpeľňa je so sprchou a WC. V tejto časti je možné urobiť 2 prístelky.
Časť B má dve izby: 1/2 + 1/3 s TV. Tiež má kuchynku s plynovým sporákom, el. trúbou a chladničkou. Kúpeľňa má sprchu a WC.
Časť C sa nachádza v podkroví, skladá sa z dvoch izieb : 1/2 + 1/3 s TV. Súčasťou je kuchynský kút s plynovým sporákom a chladničkou. Kúpeľňa má vaňu a WC + samostatné WC.
Časť D sa nachádza v podkroví, je zložená z troch izieb: 1/2 + 1/3 + 1/3 s TV a možnosťou prístelky. Kuchynka je taktiež vybavená plynovým sporákom s el. trúbou a chladničkou. Táto časť má 2 x WC, jedno samostatné a druhé je súčasťou kúpeľne.
Všetky kuchynky sú vybavené kuchynským riadom. V prízemí je spoločenská miestnosť s krbom a TV. Pred domom je zastrešený altánok s krbom. Drevo do krbu je zdarma. K dispozícii je vonkajší stolný tenis. Parkovanie je priamo pred objektom.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Čadca (Žilinský kraj)

GPS: 49,422525 18,860239

Kontakt

Adresa: Oščadnica 1201, Oščadnica, 023 01

Telefón: +421 905 247 803

Email: chalupaudraba@szm.sk

Web: http://www.chalupaudraba.szm.com/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.chalupaudraba.szm.com/index.html

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 8,00 €

Max. počet osôb: 28

Vybavenie: TV na izbe, Kuchynka, Krb, Grill, Domáce zvieratko, Internet, Parkovisko bezplatné, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 2

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 1xAPT (1x4); 1xAPT (1x4, +2); 2xAPT (1x2, 1x3); 1xAPT (1x2, 2x3, +1)

Počet spální: 7

Počet kuchýň: 5

Počet kúpeľní: 5

Počet WC: 7

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií