Drevenica u Mateja

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Drevenica u Mateja sa nachádza v srdci Kysuckých Beskýd, v oblasti Oščadnica – Veľká Rača. Poskytuje komfortné ubytovanie so zabezpečením maximálneho súkromia, pričom vyhovie aj požiadavkám náročnejších hostí.
Kompletne zrekonštruovaná drevenica je rozdelená na 2 samostatné ubytovacie jednotky – apartmány s vlastným vchodom. Apartmán č. 1 má na prízemí spoločenskú miestnosť s krbom, LCD televízorom a sedením, kompletne vybavenú kuchynskú časť s jedálenským sedením, dvojlôžkovú spálňu s možnosťou 1 prístelky a kúpeľňu s WC. Na poschodí sa nachádza 1 trojlôžková izba s prístelkou a 1 päťlôžková izba. Obe tieto izby majú televízor a vlastnú kúpeľňu s WC.
Apartmán č. 2 má na prízemí veľkú spoločenskú miestnosť s krbom, LCD televízorom a sedením, kompletne vybavenú kuchynskú časť s jedálenským sedením a kúpeľňu s WC. Na poschodí sú 2 izby – 1 štvorlôžková a 1 päťlôžková s možnosťou prístelky, tiež kúpeľňa s WC a spoločenský kút so sedením a televízorom.
Hosťom drevenice je k dispozícii pingpongový stôl, trampolína, stolný futbal, šípky, badmintonové ihrisko, lyžiareň so sušičom lyžiarok, v lete za poplatok aj bazén s rozmermi 6x4 m. V zime sa možno kúpať vo vonkajšom kúpacom sude. Najmenších poteší detské ihrisko s hojdačkou a šmýkačkou. Každá ubytovacia jednotka má vonku vlastný krytý altánok s krbom. V celom objekte je bezplatné pripojenie na WiFi. Parkovanie je zabezpečené pri objekte.
Oščadnica a jej okolie poskytuje mnoho možností aktívneho oddychu a rekreácie. Stredisko Snowparadise Veľká Rača ponúka v zime skvelú lyžovačku, v lete je k dispozícii bobová dráha a mnoho ďalších športových aktivít. Priamo v Oščadnici sa nachádza aj ďalšie lyžiarske a rekreačné stredisko – Športcentrum Oščadnica. Oblasť sa vyznačuje nádhernou prírodou s množstvom turistických chodníkov. Na svoje si prídu aj milovníci vzácnych historických pamiatok a zaujímavých múzeí.
Tak neváhajte a príďte nás navštíviť.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Čadca (Žilinský kraj)

GPS: 49,429418 18,874418

Kontakt

Adresa: Oščadnica 212, Oščadnica, 023 01

Telefón: +421 903 550 884

Email: info@drevenica-umateja.sk

Web: http://www.drevenica-umateja.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.drevenica-umateja.sk/cennik.html

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 11,00 €

Max. počet osôb: 22

Vybavenie: Bazén, Detské ihrisko, TV na izbe, Kuchynka, Krb, Grill, Parkovisko bezplatné, Úschovňa lyží

Formát izieb: 1xAPT (1x2+1, 1x3+1, 1x5), 1xAPT (1x4, 1x5+1)

Počet spální: 5

Počet kuchýň: 2

Počet kúpeľní: 5

Počet WC: 5

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií