Penzión Fuňák

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Ak hľadáte komfortné ubytovanie v príjemnom prostredí pod Veľkou Račou, penzión Fuňák je tá pravá voľba. Penzión je situovaný v turisticky atraktívnej kysuckej obci Oščadnica. Oblasť má čo ponúknuť v lete aj v zime. Turistické chodníky, cykloturistické trasy, možnosti hubárčenia a v neposlednom rade perfektná lyžovačka, to všetko čaká na každého, kto sem zavíta.
Penzión má celkovú kapacitu 22 osôb. Nachádzajú sa tu 4 dvojlôžkové izby s možnosťou 1 prístelky a dve dvojité rodinné izby so 4 lôžkami a 1 prístelkou. Všetky izby sú vkusne a štýlovo zariadené. V ich výbave je televízor, bezplatné pripojenie na internet (WiFi) a vlastná kúpeľňa s WC.
Súčasťou penziónu je štýlová reštaurácia s letnou terasou a širokým sortimentom jedál. Reštaurácia je zaujímavá svojím barom predstavujúcim vernú kópiu drevenice z 18. storočia. Tento bar je jediný svojho druhu na celom Slovensku. Reštaurácia je spoločne so spoločenskou miestnosťou vhodná i na usporadúvanie rodinných osláv, firemných akcií, školení či seminárov.
Návštevníkom Penziónu Fuňák je k dispozícii športové ihrisko, najmenších poteší detské ihrisko a trampolína. Parkovanie je zabezpečené priamo pri objekte.
Tak neváhajte a príďte nás navštíviť.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Čadca (Žilinský kraj)

GPS: 49,420794 18,853982

Kontakt

Adresa: Oščadnica 754, Oščadnica, 023 01

Telefón: +421 914 274 442

Email: penzionfunak@gmail.com

Web: http://www.penzion-funak.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.penzion-funak.sk/cennik

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 11,00 €

Max. počet osôb: 22

Vybavenie: Detské ihrisko, TV na izbe, Reštaurácia, Internet, Konferenčná miestnosť, Parkovisko bezplatné, Bar

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 4x2+1, 2x4+1

Počet spální: 6

Počet kúpeľní: 6

Počet WC: 6

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií