Apartmán LEBO

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Ponúkame Vám komfortné ubytovanie v Apartmáne LEBO v Oščadnici, uprostred krásnej prírody Kysúc, v malebnej dedine ako stvorenej na oddych a relax. Útulný, plne vybavený, nadštandardne zariadený apartmán je pripravený poslúžiť Vám počas celého roka.
Apartmán LEBO sa nachádza v apartmánovom dome B v tichej časti nad centrom obce, v blízkosti päťhviezdičkového top strediska zimných športov Park Snow Veľká Rača, v letnom období centra adrenalínových športov Sun Paradise Veľká Rača. V okolí je množstvo turistických trás a cyklotrás rôzneho stupňa náročnosti.
Apartmán je jednoizbový s kapacitou 4 osoby (2 pevné lôžka + 2 prístelky). Okrem spálňovej časti ho tvorí ešte obývacia časť s posedením a televízorom, plne vybavená kuchynská časť, a samozrejme vlastné sociálne zariadenie - kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. Parkovacie miesto je priamo pred apartmánovým domom.
V tesnej blízkosti apartmánového domu sa nachádza autobusová zastávka, zdravotné stredisko a lekáreň. Len kúsok vedľa je nákupné stredisko COOP Jednota, kde dostanete aj večer po návrate z lyžovačky či dobrej túry nielen čerstvé pečivo, ale aj ostatné bežné potraviny. Pár krokov ďalej sa nachádza reštaurácia. Kto by mal chuť na grilovačku, nie je problém - v chránenom priestore medzi apartmánovými domami je nachystané drevené záhradné sedenie, ktoré priam pozýva stráviť úžasný letný večer.
A nezabudnite, u nás platí: Prečo Apartmán LEBO? Lebo Vaše pohodlie je pre nás prioritou!

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Čadca (Žilinský kraj)

GPS: 49,438056 18,8875

Kontakt

Adresa: Oščadnica 1862, Oščadnica, 023 01

Telefón: +421 903 587 666

Email: dplajdickova@gmail.com

Web: http://apartman-lebo-oscadnica.webnode.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://apartman-lebo-oscadnica.webnode.sk/cennik/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 10,00 €

Max. počet osôb: 4

Vybavenie: TV na izbe, Kuchynka, Domáce zvieratko, Parkovisko bezplatné, Úschovňa lyží

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 2

Formát izieb: 1x2+2

Počet spální: 1

Počet kuchýň: 1

Počet kúpeľní: 1

Počet WC: 1

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií