Mountain House

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Drevenice Mountain House sú situované v nádhernom prostredí Kysuckých Beskýd, len 3 km od známeho lyžiarskeho strediska Snow Paradise Veľká Rača. Oblasť je veľmi bohatá na turistické atrakcie. Okrem spomínaného lyžiarskeho strediska sú tu početné turistické chodníky, cyklotrasy, v širšom okolí sa nachádzajú aquaparky a termálne kúpaliská.
Ubytovanie poskytujeme v dvoch chatách. Väčšia chata má celkovú kapacitu 8 – 10 osôb. Jej prízemie tvorí spoločenská miestnosť s krbom a televízorom a tiež kompletne vybavená kuchynská časť s keramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, umývačkou riadu, chladničkou, mikrovlnnou rúrou, hriankovačom a rýchlovarnou kanvicou. Na poschodí sú dva apartmány. Jeden pozostáva z dvoch dvojlôžkových izieb, druhý má jenu štvorlôžkovú izbu.
Menšia chata má kapacitu 4 – 5 osôb a je vhodná predovšetkým pre rodiny s deťmi. Na prízemí sa nachádza plne vybavená kuchynka s krbom a jedálenským posedením. V podkroví je štvorlôžková spálňa a menšia miestnosť s televízorom a WiFi pripojením na internet.
V letnom období môžu návštevníci využívať posedenie v priestrannom altánku s vonkajším krbom. Najmenších poteší detské ihrisko s pieskoviskom a hojdačkou. Súčasťou areálu je i multifunkčné ihrisko vhodné, okrem iného, na hranie tenisu. Po náročnom dni dobre padne fínska sauna či infrasauna.
Tak neváhajte a príďte nás navštíviť.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Čadca (Žilinský kraj)

GPS: 49,43525 18,88113

Kontakt

Adresa: Fojstvo 1584, Oščadnica, 023 01

Telefón: +421 905 633 193

Email: info@mountainhouse.sk

Web: http://www.mountainhouse.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.mountainhouse.sk/index.php?option=com_content&task=view&id=110&Itemid=103

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 10,00 €

Max. počet osôb: 15

Vybavenie: Sauna, Detské ihrisko, Kuchynka, Krb, Grill, Parkovisko bezplatné, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 2

Formát izieb: 1xCH (1x4, +1), 1xCH (2x2, 1x4, +2)

Počet spální: 4

Počet kuchýň: 2

Počet kúpeľní: 3

Počet WC: 4

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií