Penzión Lipták

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Penzión Lipták sa nachádza v centre lyžiarskeho strediska SNOWPARADISE Veľká Rača -Oščadnica Lalíky, priamo pri parkovisku SKIBUSOV. Z balkónov penziónu je panoramatický výhľad na Veľkú Raču. Môžete sa pozerať ako sa lyžuje priamo na svahu. Ubytovanie je výhodné aj počas letnej sezóny. V blízkom okolí sú ideálne podmienky pre turistiku, cykloturistiku, zber hríbov a lesných plodov, hlavne čučoriedok.
Ubytovanie poskytujeme v ôsmich 3-lôžkových a troch 2-lôžkových komfortne zariadených izbách. Každá izba je vybavená televízorom, bezdrôtovým pripojením na internet a vlastnou kúpeľňou s WC. Hosťom je k dispozícii spoločenská miestnosť s príjemným posedením televízorom, a tiež vonkajšie posedenie s možnosťou opekania. K pobytu si možno objednať raňajky alebo polpenziu.
Parkovanie je zabezpečené priamo vo dvore penziónu a pre všetkých ubytovaných hostí je zdarma. Autobusová a SKIBUS zastávka je priamo pri penzióne a lyžiarske vleky sú vzdialené len 500metrov.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Čadca (Žilinský kraj)

GPS: 49,435814 18,939196

Kontakt

Adresa: Oščadnica 1261, Oščadnica, 023 01

Telefón: +421 903 355 128

Email: frantisekliptak@zoznam.sk

Web: http://www.ubytovanieliptak.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.ubytovanieliptak.sk/index.php/cennik-ubytovania

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 10,00 €

Max. počet osôb: 30

Vybavenie: TV na izbe, Reštaurácia, Grill, Internet, Parkovisko bezplatné, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 3x2, 8x3

Počet spální: 11

Počet kúpeľní: 11

Počet WC: 11

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií