Športcentrum Lučivná

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Športcentrum Lučivná sa nachádza v nádhernom prostredí Národného parku Malá Fatra, medzi obcami Párnica a Zázrivá. Na svoje si tu prídu všetky typy lyžiarov od začiatočníkov až po tých najnáročnejších. V stredisku sa nachádzajú terény všetkých kategórií, okrem iného aj čierna zjazdovka predstavujúca jednu z najstrmších na Slovensku. Jej dĺžka je 1400 m a prevýšenie 504 m. Na prepravu návštevníkov slúži dvojsedačková lanovka a 5 vlekov. Dve tretiny zjazdových tratí sú technicky zasnežované. Športcentrum Lučivná je ideálne na učenie lyžovania pre deti, nachádza sa tu lyžiarska škola a škôlka, detský baby lift i detská škôlka. Z ďalších služieb možno spomenúť požičovňu lyží a snowboardov alebo skikrosovú dráhu.
Stredisko je v prevádzke aj počas leta, ponúkajúc návštevníkom mnoho možností aktívneho oddychu. Nachádzajú sa tu tenisové kurty, volejbalové ihrisko, futbalové ihrisko, detské ihrisko, trampolína pre deti, lanový park, ktorý je súčasťou indiánskeho mestečka, trate na downhill pre bikerov, je tu i možnosť zahrať si petanque, bedminton či stolný tenis alebo sa pod vedením odborníkov naučiť strieľať z luku a kuše.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Dolný Kubín (Žilinský kraj)

GPS: 49,211755 19,161381

Kontakt

Adresa: Párnica, 027 52

Telefón: +421 907 811 208

Email: hotelsmrecina@slovakiainn.sk

Web: http://www.slovakiainn.sk/-sport-centrum-lucivna

Informácie pre návštevníkov

Otváracie hodiny: http://www.slovakiainn.sk/-sport-centrum-lucivna

Vstupné: http://www.slovakiainn.sk/-sport-centrum-lucivna

 

V blízkom okolí nájdete

Ubytovanie v okolí

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií