Motel Gombáš

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

V novovybudovanom zariadení hotelového typu, ktoré sa nachádza v malebnom prostredí Liptova v oblasti Veľkej Fatry v obci Hubová (pôvodný názov tejto obce je Gombáš). Motel sa nachádza na hlavnom ťahu Ružomberok – Žilina, smerom na západ do Ružomberka, vzdialený 8km.

Blízke okolie ponúka veľa príležitostí na aktívny oddych ako je cykloturistika v Ľubochnianskej doline, rybolov vo vodách Váhu a splavovanie Váhu. Turistika do blízkeho okolia Šútovské vodopády, jazda na koňoch, návšteva salaša. Tiež pre zdravie vhodné je aj návšteva Ľubochnianskych kúpeľov jediných svojho druhu na Slovensku (endokrinologický a diabetologický ústav).

Počas celého roka je možnosť navštíviť termálne kúpalisko v Bešeňovej 18km, Aquapark Tatralandia v Lipt. Trnovci 33km, zrúcaniny hradu Likava 11km, skanzen ľudovej architektúry Vlkolínec 15km. V zimnom období je 8km vzdialené lyžiarske centrum Skipark Ružomberok (lyžovanie na Málinom brde), menší vlek sa nachádza aj v Ľubochnianskej doline 4km. Členité okolie ponúka možnosť pre bežecké lyžovanie. V prípade iných požiadaviek Vám vieme zabezpečiť sprievodcovské služby.

Motel ponúka hosťom vstupnú halu s recepciou, reštauráciu (kapacita 60-70), terasu a salónik pre uzavretú spoločnosť (kapacita 25).

Motel poskytuje ubytovanie v 10 izbách. Izby sú 2 – 4 lôžkové. Celková kapacita je 35 lôžok. Izby majú vlastnú sprchu a WC, TV+SAT, rádio. V Moteli je dostupné WIFI pripojenie na internet. Parkovisko je strážené kamerovým sytémom.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Ružomberok (Žilinský kraj)

GPS: 49,121207 19,197663

Kontakt

Adresa: Pri Váhu 1/1, Hubová, 034 91

Telefón: +421 944 123 057

Email: info@motelgombas.sk

Web: http://www.motelgombas.sk/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 10,20 €

Max. počet osôb: 35

Vybavenie: TV na izbe, Reštaurácia, Internet, Parkovisko bezplatné

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Počet spální: 10

Počet kúpeľní: 10

Počet WC: 10

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií