Perníková chalúpka a Domček na stračej nôžke

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Perníková chalúpka - rozprávkové ubytovanie za čarovné ceny

Priestranná spoločenská miestnosť na prízemí poskytne dostatok miesta väčšej skupine ľudí, aj keď vonku práve zúria všetci čerti. V jedálenskej časti je krb a kuchynská časť je kompletne zariadená. Samozrejmosťou je chladnička s mrazničkou, sporák na tuhé palivo, elektrická dvojplatnička, mikrovlnka a rýchlovarná kanvica. Na prízemí je tiež spálňa s 3 posteľami a TV. Na poschodí sú 3 spálne s kapacitou 4, 3 a 2 lôžka. Okrem toho sa v objekte nachádza kúpeľňa a samostatné WC.

Domček na stračej nôžke - špičkové ubytovanie aj pre náročnejších

Nedávno dokončené apartmány sa stali obľúbeným miestom pre menšie skupiny ľudí do 6 osôb (4 lôžka + 2 prístelky). Apartmán má s chalupou spoločný len dvor, inak je postavený v osobitnej budove. Je možné prenajať si ho spolu s chalupou alebo osobitne. V tom prípade sa nemusíte báť o nedostatok súkromia, onedlho bude dokončený aj druhý altánok v záhrade, v ktorom môžete nerušene oddychovať. Apartmán ponúka dve miestnosti - jednu relaxačnú so 4 posteľami a TV SAT a druhú spoločenskú so sedačkou, kompletne zariadenou kuchynkou a jedálenským stolom. Nájdete tu tiež WC so sprchovým kútom a vstavané posuvné skrine v chodbe.

Dokonalé miesto na oddych

Okrem altánku s vonkajším posedením a krbom ponúkame aj hojdačky pre deti a dospelých. V prípade záujmu vieme zabezpečiť masáže priamo v objekte. Pre deti je pripravená šmykľavka a rebrík. V súčasnosti rozširujeme ponúkané služby o druhý vonkajší altánok s krbom a veľkú hernú miestnosť.

Aj športovci si prídu na svoje

Z vonkajšieho dvora je prístupná miestnosť so stolným tenisom a šípkami. V chalupe nájdete niektoré spoločenské hry, ostatné hry sú k zapožičaniu. Radi Vám tiež požičiame horský bicykel, vzduchovku, ďalekohľad či sánky. Vieme tiež zabezpečiť jazdu na koni v Istebnom alebo splav Oravy za zvýhodnené ceny. I samotná obec Istebné a blízke mesto Dolný Kubín ponúkajú mnoho možností športového vyžitia.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Dolný Kubín (Žilinský kraj)

GPS: 49,217424 19,218628

Kontakt

Adresa: Istebné 88, Istebné, 027 53

Telefón: +421 908 275 738

Email: pernikovachalupka@gmail.com

Web: http://pernikovachalupka.com/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://pernikovachalupka.com/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 7,00 €

Max. počet osôb: 18

Vybavenie: Požičovňa bicyklov, Kuchynka, Krb, Grill, Internet, Parkovisko bezplatné, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 1xCH (1x2, 2x3, 1x4); 1xAPT (1x4,+2)

Počet spální: 5

Počet kuchýň: 2

Počet kúpeľní: 3

Počet WC: 3

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií