AquaRelax Dolný Kubín

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Jedinečný aquapark AquaRelax je situovaný pri nábreží rieky Oravy v širšom centre Dolného Kubína. Jeho dominantou je Vodný svet so širokou paletou rôznorodých vodných atrakcií. Nájdeme tu veľký multifunkčný bazén so strechou v tvare pyramídy, plavecký bazén i detský bazén.
Súčasťou veľkého multifunkčného bazéna a jeho bezprostredného okolia sú najrôznejšie masážne prvky, ako bublinkovače, masážna lavica, masážne trysky či vírivé vane, okrem toho tiež zábavné prvky, ako tobogany, dvojšmykľavka Niagara, divoká rieka či hojdací záliv. Plavecký bazén slúži najmä športovým a rekreačným plavcom, jeho dĺžka je 25 m a člení sa na 6 dráh. Pre deti je pripravený detský bazén, resp. systém dvoch bazénov so šmykľavkou a vodným ježkom.
V krytých priestoroch aquaparku sa nachádza i fínska sauna, masážne centrum a fitness centrum.
Počas letnej sezóny je návštevníkom AquaRelax-u k dispozícii aj vonkajší areál – FunPark. Na priestrannej trávnatej ploche tu nájdeme detský bazén, nafukovacie atrakcie, lezeckú stenu, lanový park, športové ihriská, detské ihrisko, šliapacie káry, slnečnú terasu s ležadlami i bufet s občerstvením.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Dolný Kubín (Žilinský kraj)

GPS: 49,208668 19,283622

Kontakt

Adresa: Športovcov 1182/5, Dolný Kubín-Veľký Bysterec, 026 01

Telefón: +421 903 658 937

Email: info@aquakubin.eu

Web: http://www.aquakubin.eu/

Informácie pre návštevníkov

Otváracie hodiny: http://www.aquakubin.eu/stranka/otvaracie-hodiny-270

Vstupné: http://www.aquakubin.eu/stranka/cennik-119

 

V blízkom okolí nájdete

Ubytovanie v okolí

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií