Penzión Toliar

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Penzión Toliar je zrekonštruovaná historická budova, ktorá sa nachádza priamo v srdci Oravy, pod Oravským hradom v Oravskom Podzámku. Ponúkame Vám nadštandardné ubytovanie v moderne zariadených dvoj- a trojlôžkových izbách (dvojlôžkové sú s možnosťou prístelky), a tiež v jednom apartmáne. Každá z izieb je vybavená televízorom a WiFi pripojením na internet. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Celková kapacita penziónu je 20 lôžok s možnosťou  prísteliek. Ubytovanie je vhodné pre individuálnu rekreáciu, ale aj pre firemné akcie počas celého roka.
Priamo v objekte je skvelá reštaurácia, v ktorej si okrem klasických jedál môžete vychutnať aj viacero druhov jedál z oravskej kuchyne a jedál z diviny. V priestoroch reštaurácie pre Vás radi zorganizujeme rôzne rodinné oslavy, firemné stretnutia či teambuildingy. K dispozícii je Vám terasa s vonkajším posedením s výhľadom na Oravský hrad. Súčasťou Penziónu je aj vlastné parkovisko, ktoré sa nachádza priamo pri objekte.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Dolný Kubín (Žilinský kraj)

GPS: 49,261089 19,35712

Kontakt

Adresa: Oravský Podzámok 6, Oravský Podzámok, 027 41

Telefón: +421 905 759 838

Email: valtova@mdw.sk

Web: http://www.penziontoliar.sk/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 22,00 €

Max. počet osôb: 23

Vybavenie: TV na izbe, Reštaurácia, Internet, Parkovisko bezplatné

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 3x2+1, 4x3, 1xAPT (1x2)

Počet spální: 8

Počet kúpeľní: 8

Počet WC: 8

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií