Motel Ranč

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Motel Ranč sa nachádza v historickej dedinke Černová, ktorá je dnes miestnou časťou Ružomberku a predstavuje vstupnú bránu do mesta v smere od Žiliny. Výborná poloha motela v blízkosti cestného ťahu Bratislava – Košice umožňuje ľahkú a rýchlu dostupnosť k najatraktívnejším miestam Liptova – Ski park Ružomberok, Vlkolínec, Liptovská Mara, Thermal park Bešeňová, aquapark Tatralandia, Demänovská dolina, Oravský Podzámok atď. Motel Ranč ponúka ubytovanie, stravovanie i bohaté športové vyžitie pre deti aj dospelých. Ubytovanie poskytujeme v kompletne zrenovovaných jednoposteľových a dvojposteľových izbách a apartmánoch. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie (WC a sprchový kút). Všetky izby sú vybavené novým nábytkom, TV - SAT, rádiom, telefónom a bezplatným WiFi pripojením na internet.
Stravovanie je možné v štýlovo zariadenej reštaurácii s krbom. Z reštaurácie je východ na krytú terasu. Pred terasou je ohnisko s možnosťou opekania a detské ihrisko (hojdačky, kolotoč, pieskovisko, šmýkačka, ruské kolky, maxišachy, minigolf). Vedľa reštaurácie je menšia banketka s krbom s kapacitou 20 miest. Je vhodná na menšie rodinné a firemné posedenia.
V rámci rekonštrukcie bola k budove Motela Ranč dobudovaná prístavba, v ktorej sa nachádza squash, bowling, biliard, stolný tenis a sauna.
Svojou polohou a vybavenosťou je Motel Ranč vhodný nielen na trávenie aktívnej dovolenky v lete aj v zime, ale aj pre obchodných cestujúcich, usporadúvanie firemných a spoločenských akcií, školení, svadieb či promócií.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Ružomberok (Žilinský kraj)

GPS: 49,095567 19,255261

Kontakt

Adresa: Pri Váhu 540/71, Ružomberok - Černová, 034 06

Telefón: +421 905 864 285

Email: recepcia@motelranc.sk

Web: http://www.motelranc.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.motelranc.sk/?page=cennik&lang=

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 12,60 €

Max. počet osôb: 28

Vybavenie: Sauna, Detské ihrisko, TV na izbe, Reštaurácia, Krb, Grill, Domáce zvieratko, Internet, Konferenčná miestnosť, Parkovisko bezplatné, Bar, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 3x1, 8x2, 3xAPT (1x1, 1x2)

Počet spální: 14

Počet kúpeľní: 14

Počet WC: 14

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií