Privát Jola

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Privát Jola je situovaný v peknom a pokojnom prostredí Rojkova na pomedzí Liptova, Turca a Oravy. Oblasť, v ktorej sa stretávajú pohoria Veľká a Malá Fatra, ponúka mnoho možností turistiky, cykloturistiky i poznávacích výletov. Priamo v Rojkove, len kúsok od ubytovania, sa nachádza unikátne travertínové jazierko s liečivou vodou, ktorá priaznivo pôsobí na kožu a kĺby. Okúpať sa môžete i v neďalekom Šútovskom jazere, ktoré je pre svoju čistú tyrkysovú vodu veľmi obľúbené. Priaznivci lyžovania a zimných športov si prídu na svoje v lyžiarskych strediskách Malá Lučivná (11 km), Ružomberok – Malinô Brdo (14 km) či Kubínska hoľa (18 km).
Ubytovanie poskytujeme v dvoch objektoch. Prvý objekt pozostáva z dvoch spální – jednej štvorlôžkovej a jednej päťlôžkovej –, spoločenskej miestnosti so stolným futbalom, šípkami a s možnosťou dvoch lôžok, dvoch kompletne vybavených kuchýň, dvoch kúpeľní a troch WC. Objekt si môžete prenajať celý alebo po jednotlivých izbách. Druhý objekt sa nachádza v tom istom dvore. Ide o samostatný domček s kapacitou 5 – 7 osôb. V domčeku je jedna spálňa, krb, kompletne zariadená kuchynka a, samozrejme, kúpeľňa s WC. V oboch objektoch je bezdrôtové pripojenie na internet (WiFi). Každá spálňa je vybavená televízorom.
Návštevníkom je k dispozícii záhrada s posedením, kde si môžno opekať, grilovať alebo variť kotlíkový guláš. Taktiež sa tu nachádza malý bazén. Parkovanie je možné v uzavretom priestore s kapacitou 10 - 12 áut.
Tešíme sa na vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Ružomberok (Žilinský kraj)

GPS: 49,147648 19,161085

Kontakt

Adresa: Rojkov 455, Stankovany, 034 92

Telefón: +421 902 294 395

Email: jozef.lepeta@gmail.com

Web: http://www.privat-jola.szm.com/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.privat-jola.szm.com/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 7,00 €

Max. počet osôb: 18

Vybavenie: Bazén, Detské ihrisko, TV na izbe, Kuchynka, Krb, Grill, Domáce zvieratko, Internet, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 1x4, 1x5, 1x2, 1xAPT (1x5, +2)

Počet spální: 3

Počet kuchýň: 3

Počet kúpeľní: 3

Počet WC: 4

Cenník

Obdobie Dátum Cena/osoba Cena/objekt Cena/prístelka Poznámka
Veľká noc 12,00 € Cena je orientačná, závisí od počtu nocí a osôb.
Silvester 31.12 12,00 € Cena je orientačná, závisí od počtu nocí a osôb.
 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií