Zázrivský dvor

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Ak hľadáte parádne cenovo výhodné ubytovanie v prekrásnom prostredí Oravy a Malej Fatry, práve ste našli. Zázrivský dvor je situovaný v podhorskej obci Zázrivá, v časti Biela, priamo pod lesom. V lokalite je mnoho možností turistiky a aktívneho oddychu. Priamo z Bielej vedie turistický chodník na Veľký Rozsutec a ďalšie končiare Malej Fatry, 3 km od obce sa nachádza turisticky mimoriadne obľúbená Terchová s lyžiarskym strediskom Vrátna. Ľahko dostupné sú i turistické atrakcie Oravy – Kubínska hoľa, Oravský hrad či mesto Dolný Kubín.
Zázrivský dvor ponúka ubytovanie v 2 krásnych zrekonštruovaných chatách – v Chate pod Magurou a v Chate pod Rozsutcom. Chata pod Magurou je priestranná, komfortne zariadená, s chalupárskym dizajnom a kapacitou 21 osôb. Nachádza sa v nej 6 spální, 1 plne vybavená kuchyňa s chladničkou, mrazničkou, varnou doskou, plynovou rúrou a mikrovlnnou rúrou a tiež obývacia izba s posedením, televízorom a spoločenskými hrami. Samozrejmosťou sú 4 kúpeľne s WC. K dispozícii je vlastné vonkajšie posedenie (terasa vyhradená len pre hostí Chaty pod Magurou) s krbom a grilom.
Chata pod Rozsutcom je menšia, prakticky a štýlovo zariadená, s kapacitou 12 osôb. Nachádzajú sa v nej 3 spálne, plne vybavená kuchyňa, obývačka s posedením a televízorom a, samozrejme, 2 kúpeľne s WC. Aj táto chata má vlastnú terasu s posedením, krbom a grilom.
Hostia oboch chát môžu využívať spoločnú záhradu, v ktorej sa nachádza altánok, otvorené ohnisko s posedením, záhradný nábytok, bazén a jazierko so pstruhmi. Najmenších poteší detské ihrisko s preliezačkami, hojdačkami a pieskoviskom. Parkovanie je zabezpečené priamo v areáli.
Tak neváhajte a zavítajte k nám. Tešíme sa na vás.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Dolný Kubín (Žilinský kraj)

GPS: 49,243846 19,139618

Kontakt

Adresa: Biela 26, Zázrivá, 027 05

Telefón: +421 940 846 159

Email: zazrivskydvor@gmail.com

Web: http://www.zazrivskydvor.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.zazrivskydvor.sk/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 10,00 €

Max. počet osôb: 33

Vybavenie: Bazén, Detské ihrisko, Kuchynka, Krb, Grill, Domáce zvieratko, Internet, Parkovisko bezplatné, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Formát izieb: 1xCH (1x2, 1x2+2, 1x3, 1x3+1, 2x4); 1xCH (3x2+2)

Počet spální: 9

Počet kuchýň: 2

Počet kúpeľní: 6

Počet WC: 6

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií