Chata pod Rozsutcom

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Prijmite naše pozvanie do útulných priestorov našej drevenice, ktorá sa nachádza v obci Zázrivá, v časti Biela, v lone nádhernej prírody Národného parku Malá Fatra. Veríme, že sme vďaka citlivému vnímaniu dedičstva našich otcov pre Vás pripravili prostredie, ktoré Vám zabezpečí príjemné prežitie voľných chvíľ v kruhu priateľov a najbližších. Ubytovanie je ideálne pre dve štvorčlenné rodiny alebo partiu 8 - 10 ľudí, ktorí majú radi aktívnu dovolenku, a zároveň nerušený pokoj a súkromie.
Drevenica má tri podlažia. Na prízemí sa nachádza veľká spoločenská miestnosť s krbom, ktorá je spojená s kompletne vybavenou kuchynskou a jedálenskou časťou. V kuchynskej a jedálenskej časti je k dispozícii chladnička, elektrický sporák, sklokeramická varná platňa, veľký stôl, lavica a stoličky pre 10 ľudí. Na prízemí sa ďalej nachádza kúpeľňa a dvoje WC. V podkroví sa nachádza podkrovná hala a tri spálne. Dve z nich sú menšie – dvojlôžkové s možnosťou jednej prístelky, tretia je veľká štvorlôžková s vlastnou kúpeľnou a WC. V suteréne drevenice je návštevníkom k dispozícii sauna. Pred chatou sa nachádza altánok s vonkajším krbom a možnosťou posedenia. Parkovanie je možné priamo pri objekte. V zime je nutné použiť snehové reťaze.
Obec Zázrivá a jej okolie poskytuje mnoho možností rekreácie a aktívneho oddychu. V lete je k dispozícii množstvo turistických trás, či už do Malej Fatry s jej dominantou Veľkým Rozsutcom, alebo do Kysuckej vrchoviny či na Oravskú Maguru. V zime si možno užiť skvelú lyžovačku v niektorom z blízkych stredísk: Malá Lučivná (5 km),  Zázrivá Havrania (10 km), Vrátna (13 km) či Kubínska Hoľa (25 km).
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Dolný Kubín (Žilinský kraj)

GPS: 49,242227 19,132384

Kontakt

Adresa: Biela 49, Zázrivá, 027 05

Telefón: +421 905 585 001

Email: info@ubytovanie-zazriva.sk

Web: http://www.ubytovanie-zazriva.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.ubytovanie-zazriva.sk/cennik/cennik/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 12,00 €

Max. počet osôb: 10

Vybavenie: Sauna, Kuchynka, Krb, Grill, Parkovisko bezplatné, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 2

Formát izieb: 2x2+1, 1x4

Počet spální: 3

Počet kuchýň: 1

Počet kúpeľní: 2

Počet WC: 3

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií