Hotel Havrania

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Horský Hotel Havrania leží v náručí nádherných lesov Malej Fatry. Ticho, vynikajúci vzduch a jedna z najkrajších prírodných panorám Slovenska sú balzamom pre telo i dušu. Zážitok umocňujú moderné hotelové služby a individuálny a priateľský prístup personálu.
Ubytovanie poskytujeme v 13 väčšinou dvojlôžkových izbách a 4 apartmánoch. Na každej izbe sa nachádza televízor, bezdrôtové pripojenie na internet (WiFi) a vlastná kúpeľňa s WC.
Stravovanie je zabezpečené v hotelovej reštaurácii, kde si návštevníci môžu pochutnať na jedlách európskej kuchyne či na jedinečných miestnych špecialitách. Obzvlášť široký je výber kvalitných odrodových vín. Ponúkame aj letné grilovačky v zrubovej kolibe s nezabudnuteľným výhľadom na západ slnka.
Hotel Havrania je ideálnym miestom na pracovné eventy. Konferenčná miestnosť je vybavená modernou počítačovou, projekčnou a zvukovou technikou a, samozrejme, internetom.
Hotel je i vyhľadávaným miestom pre svadby, zábavy, oslavy výročí, promócie a rodinné udalosti.
Spoločenskú miestnosť je možné prestavať aj na športový priestor, kde v prípade nepriaznivého počasia nájdu útočisko priaznivci stolného tenisu, alebo šípok. Vedľa hotela sa nachádza tenisový kurt. K dispozícii je posilňovňa i horské bicykle spoločne s tipmi na zaujímavé cyklo-výlety. Lyžiari si prídu na svoje na zjazdovkách zázrivského Ski centra Kozinec, ale aj v iných lyžiarskych centrách.
Priaznivci wellness ocenia príjemne hrejivú vodu v krytom bazéne hotela. Pôsobí priaznivo na úľavu kĺbov a svalov, čo vás po celodennej lyžovačke alebo horskej túre zaručene vráti do hry. K očiste tela i duše prispeje vyhriata sauna a k celkovému uvoľneniu relaxačná masáž.
Hotel Havrania je ideálnym miestom pre rodiny s deťmi. Detské ihrisko s pieskoviskom, hojdačkami a preliezačkami, detské diskotéky a premietanie detských filmov sú našim ďalším drobným príspevkom.
Tak neváhajte a príďte nás navštíviť.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Dolný Kubín (Žilinský kraj)

GPS: 49,302156 19,18799

Kontakt

Adresa: Havrania 81, Zázrivá, 027 05

Telefón: +421 43 589 63 62

Email: mail@hotelhavrania.sk

Web: http://www.hotelhavrania.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.hotelhavrania.sk/hotel_slovensko/cennik.php?jazyk=sk

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 39,00 €

Max. počet osôb: 53

Vybavenie: Sauna, Fitness, Bazén, Športové náradie, Detské ihrisko, Požičovňa bicyklov, TV na izbe, Reštaurácia, Krb, Grill, Internet, Konferenčná miestnosť, Parkovisko bezplatné, Trezor, Bar, Úschovňa lyží

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Počet spální: 17

Počet kúpeľní: 19

Počet WC: 19

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií