Termálne kúpalisko Vincov les

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

V peknom prírodnom prostredí pri meste Sládkovičovo sa rozkladá areál termálneho kúpaliska Vincov les. Kúpalisko využíva vodu z neďalekého termálneho prameňa, ktorá sa vyznačuje blahodarnými účinkami pri ochoreniach pohybového aparátu a kože. Teplota vody pri prameni je až 61°C, v bazénoch je to však maximálne 39°C.
V areáli kúpaliska sa nachádza 5 vonkajších a dva vnútorné bazény. V exteriérových priestoroch je k dispozícii vonkajší plavecký bazén dlhý až 50 m, dva vonkajšie rekreačné bazény, pokojový termálny bazén vybavený chrličmi vody vhodnými na masáž chrbtového svalstva a vonkajší detský bazén. V interiéri nájdeme relaxačný bazén s viacerými vodnými tryskami špecializovanými na masáž sedacieho svalstva, dolných končatín, chrbtového svalstva, tiež trysky na dne bazéna vhodné na masáž celého tela, protiprúdové trysky slúžiace na masáž vybranej časti tela a chrlič vody na masáž krčného a chrbtového svalstva. V krytom detskom bazéne sa nachádza chrlič vody slúžiaci na zvýšenie pôžitku detí z kúpania.
Kúpalisko ponúka i možnosti občerstvenia a stravovania.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Galanta (Trnavský kraj)

GPS: 48,207259 17,670991

Kontakt

Adresa: Fučíkova 340, Sládkovičovo, 925 21

Telefón: +421 69 204 72 07; +421 911 499 666

Email: recepcia@vincovles.com

Web: http://www.vincovles.com/

Informácie pre návštevníkov

Otváracie hodiny: http://www.vincovles.com/

Vstupné: http://www.vincovles.com/

 

V blízkom okolí nájdete

Ubytovanie v okolí

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií