Penzión Villa Rosa

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Romantický penzión Villa Rosa je situovaný v Dunajskej Strede považovanej za hlavné mesto Žitného ostrova. Dunajská Streda láka turistov termálnou vodou, čistými dunajskými ramenami plnými rýb a množstvom divej zveri. Vďaka tomu, že leží blízko hraníc, poskytuje možnosti na podnikanie výletov do Rakúska i Maďarska.
V penzióne Villa Rosa poskytujeme ubytovanie v piatich izbách a jednom apartmáne. Villa má atmosféru provensálskych vidieckych domov, na stenách nájdeme všetky základné odtiene provensálskej farebnej palety. Každá izba dostala svoj názov podľa inej ruže. Baldachýnovú posteľ ružovej izby si obľúbili najmä mladomanželia. V modrej izbe je na posteľnej prikrývke zobrazený pastiersky výjav. Postele a zábradlia z kovaného železa sú výsledkom umeleckej práce. Priestranné dvojposteľové izby (v prípade požiadavky aj prístelka) sú vybavené modemovým portom, televízorom, mini barom, sušičom na vlasy a nastaviteľnou klimatizáciou. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie.
Súčasťou penziónu je i reštaurácia zariadená v mediteránskom štýle, kaviareň a salónik s výbavou umožňujúcou usporadúvanie seminárov či konferencií. Z terasy salónika sa núka pohľad na dvor so zeleňou a rozáriom. Pri príjemnom posedení na terase si hostia môžu vybrať z bohatej ponuky medzinárodnej a domácej kuchyne.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Dunajská Streda (Trnavský kraj)

GPS: 47,995364 17,61334

Kontakt

Adresa: Jesenského 6, Dunajská Streda, 929 01

Telefón: +421 31 590 27 70

Email: reservation@villarosa.sk

Web: http://www.villarosa.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.villarosa.sk/sk/izby

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 34,50 €

Max. počet osôb: 22

Vybavenie: TV na izbe, Reštaurácia, Krb, Internet, Konferenčná miestnosť, Parkovisko bezplatné, Bar

Min. počet osôb na noc: 1

Formát izieb: 2x2+1, 4x2+2

Počet spální: 6

Počet kúpeľní: 6

Počet WC: 6

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií