Termálne kúpalisko Thermal Corvinus

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Kúpalisko Thermal Corvinus sa nachádza na okraji mesta Veľký Meder, v obkolesení nádherného 100-hektárového lesoparku. Svojim návštevníkom celoročne ponúka relax a zábavu v bazénoch s geotermálnou vodou, ktorá blahodarne pôsobí na pohybový aparát, najmä kĺby, a má celkové regeneračné účinky na ľudský organizmus. Teplota vody je 27 až 38°C.
V areáli kúpaliska nájdeme niekoľko vonkajších aj krytých bazénov. V exteriérových priestoroch je v letnej sezóne k dispozícii veľký plavecký bazén, taliansky bazén a vonkajší detský bazén. Pri talianskom bazéne sú vybudované veľké tobogany, ktoré ocenia všetci milovníci zábavy a adrenalínu. Celoročne prevádzkovaná krytá časť ponúka možnosť zabaviť sa a zašportovať si vo viacerých plaveckých a relaxačných bazénoch. Mnohé z nich disponujú rozličnými atraktívnymi prvkami, ako sú hydromasážne trysky, vodopády alebo perličkový kúpeľ, v zábavných bazénoch vhodných pre deti sú najrôznejšie hracie elementy, ako vodná veža, vodné clony, vodné delá či kĺzačky. K dispozícii sú i kryté tobogany dlhé približne 67 m.
Kúpalisko Thermal Corvinus ponúka taktiež širokú paletu welness služieb. Využiť možno fínsku saunu, infrasaunu, morský kúpeľ, akupresúrne masážne lôžko, magnetoterapiu, masážny salón či soľnú baňu.
Samozrejmosťou sú zároveň rozličné možnosti stravovania a občerstvenia.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Dunajská Streda (Trnavský kraj)

GPS: 47,846679 17,759794

Kontakt

Adresa: Promenádna 3221, Veľký Meder, 932 01

Telefón: +421 917 220 304; +421 31 555 21 04

Email: info@thermalcorvinus.sk

Web: http://www.thermalcorvinus.sk/

Informácie pre návštevníkov

Otváracie hodiny: http://www.thermalcorvinus.sk/

Vstupné: http://www.thermalcorvinus.sk/sk/prices/bezne-denne-ceny

 

V blízkom okolí nájdete

Ubytovanie v okolí

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií