Villa Lux

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Hľadáte nové miesto na dovolenku, liečenie sa v termálnej vode, príjemné strávenie víkendu? Tak ste na správnom mieste, čaká Vás príjemná pohoda v penzióne Villa LUX vo Veľkom Mederi. Útulný, novopostavený dom je vhodný pre všetky vekové kategórie dovolenkárov. U nás nájdete všetok komfort potrebný na skutočne bezstarostný odpočinok.
Celková kapacita ubytovania je 38 osôb. K dispozícii máme 13 moderne zariadených izieb, z ktorých 5 je vybavených vlastnou kuchynkou. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa s WC) a televízor. Izby spája spoločná vonkajšia terasa. V celom objekte je bezplatné pripojenie na internet (WiFi).
Súčasťou  penziónu Villa LUX je i upravená záhrada, tenisový kurt a vonkajší gril s posedením. Parkovanie áut je bezplatné, priamo vo dvore.
Pýtate sa, ako zaujímavo vyplniť voľný čas? Na túto otázku máme pripravené desiatky odpovedí. V tesnom susedstve penziónu sa nachádza komplex termálnych kúpalísk. Aj priamo u nás v penzióne nájdete priestor pre relax – môžete oddychovať v našej bylinnej saune, pre športovcov sme vytvorili pekný tenisový kurt. Pre deti plánujeme vybudovať malé detské ihrisko.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Dunajská Streda (Trnavský kraj)

GPS: 47,84872 17,769687

Kontakt

Adresa: Kurtaserská 279/89, Veľký Meder, 932 01

Telefón: +421 908 833 383

Email: info@villalux.sk

Web: http://www.villalux.sk/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 10,00 €

Max. počet osôb: 38

Vybavenie: Sauna, Detské ihrisko, TV na izbe, Kuchynka, Grill, Domáce zvieratko, Internet, Parkovisko bezplatné

Formát izieb: 3x2, 3x2+1, 5x3, 2x4

Počet spální: 13

Počet kuchýň: 5

Počet kúpeľní: 13

Počet WC: 13

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií