Hotel Panoráma

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Hotel Panoráma sa nachádza v tichom a príjemnom prostredí neďaleko centra Komárna, v bezprostrednej blízkosti termálneho kúpaliska. Zariadenie uspokojí najmä klientov preferujúcich pokojné rodinné prostredie. Svojim hosťom ponúka štandardné ubytovanie v 1-, 2-, 3- a 4-lôžkových izbách a tiež nadštandardné ubytovanie v niekoľkých apartmánoch. Všetky izby a apartmány sú vybavené televízorom, rádiom, telefónom, bezplatným pripojením na internet (WiFi) a vlastnou kúpeľňou s WC. Väčšina izieb má i balkón a možnosť prístelky.
Okrem hotelových izieb a apartmánov sa možno ubytovať i v tunajšom autocampingu, s vynikajúcou polohou hneď vedľa areálu termálneho kúpaliska.
Súčasťou hotela Panoráma je reštaurácia s kapacitou 50 miest, denný bar a spoločenská miestnosť vhodná pre usporadúvanie rodinných osláv či firemných akcií. V letných mesiacoch je k dispozícii príjemná hotelová terasa. Parkovanie je zabezpečené priamo pri objekte.
Hotel poskytuje svojim hosťom cenovo zvýhodnený vstup na termálne kúpalisko.
Tak neváhajte a príďte nás navštíviť.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Komárno (Nitriansky kraj)

GPS: 47,757975 18,135953

Kontakt

Adresa: Športová 1, Komárno, 945 01

Telefón: +421 35 777 87 19; +421 35 777 88 85

Email: info@panoramakn.sk

Web: http://www.panoramakn.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.panoramakn.sk/site/index.php/sk/2015-01-30-11-59-12

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 19,00 €

Vybavenie: TV na izbe, Reštaurácia, Domáce zvieratko, Internet, Konferenčná miestnosť, Parkovisko bezplatné, Bar, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií