Termálne kúpalisko Komárno

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Termálne kúpalisko Komárno je situované v príjemnej okrajovej časti mesta, z ktorej je zároveň len na skok do centra. Kúpalisko je vybudované na ploche 2,5 ha a využíva dva termálne pramene vyznačujúce sa priaznivými účinkami pri ochoreniach pohybového aparátu a pri ženských ochoreniach.
Počas letnej sezóny je k dispozícii vonkajší plavecký bazén, vonkajší výukový bazén, vonkajší neplavecký bazén, vonkajší detský bazén so šmýkačkou Slon a dva vonkajšie sedacie bazény. Celoročne je prístupný relaxačný bazén s mobilným zastrešením a rôznymi vodnými atrakciami, ako sú vzduchové ležadlá, nerezový vodopád či intenzívna hydromasáž s prisávaním vzduchu. V zimnom období si návštevníci môžu oddýchnuť vo vnútornom relaxačnom bazéne.
V areáli kúpaliska sa nachádzajú rozsiahle pláže, ihrisko na plážový volejbal a stoly na stolný tenis. Deti sa potešia preliezačkám, pieskovisku a detskému vláčiku.
Vo vnútorných priestoroch nájdeme fínsku saunu s ochladzovacím bazénom, najmodernejšiu elektronickú infrasaunu a doplnkové služby, ako sú masáže, manikúra, pedikúra či zubná technika.
Samozrejmosťou je možnosť občerstvenia a stravovania.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Komárno (Nitriansky kraj)

GPS: 47,756876 18,134726

Kontakt

Adresa: Vnútorná Okružná 19, Komárno, 945 01

Telefón: +421 35 771 30 14

Email: info@thermalkn.sk

Web: http://www.thermalkn.sk/

Informácie pre návštevníkov

Otváracie hodiny: http://www.thermalkn.sk/

Vstupné: http://www.thermalkn.sk/site/index.php/cenniky

 

V blízkom okolí nájdete

Ubytovanie v okolí

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií