Víkendový domček NT - home

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Víkendový domček NT – home ponúka ubytovanie v obci Trstice, situovanej na južnom Slovensku v oblasti Podunajskej nížiny. Zrekonštruovaný 100-ročný dom je vhodný pre rodiny s deťmi, skupinky priateľov, ale aj všetkých ostatných, ktorí by si radi oddýchli a načerpali sily v príjemnom prírodnom prostredí, ďaleko od ruchu veľkých miest.
V oblasti sa možno venovať cykloturistike, návšteve kultúrnych pamiatok ako sú historické vodné mlyny a iné. Do 20 km od domčeka sa nachádza Termálne kúpalisko Horné Saliby i Thermalpark Dunajská Streda.
Ubytovanie pozostáva z klimatizovanej centrálnej časti a vedľajšej budovy. Na prízemí sa nachádza kompletne vybavená kuchyňa s elektrickým sporákom, rúrou, chladničkou, mrazničkou, umývačkou riadu, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou, tiež kúpeľňa s WC a 2 izby. V podkroví sú ďalšie 2 izby a kúpeľňa s WC. V celom objekte je bezdrôtové pripojenie na internet (WiFi).
V druhej budove bezprostredne pri dome je útulne zariadená letná kuchyňa s krbom a malá vínna pivnica. Návštevníkom je k dispozícii veľký udržiavaný dvor s trávnikom, ovocnými stromami, bazénom a ležadlami. Je tu možnosť stanovania, opekania či grilovania. Najmenších poteší pieskovisko a hojdačky. V prípade záujmu hosťom zapožičiame bicykle. Parkovanie áut je zabezpečené  garáži v uzavretej časti dvora.
Tak neváhajte a príďte nás navštíviť. Tešíme sa na vás.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Galanta (Trnavský kraj)

GPS: 48,01717 17,811402

Kontakt

Adresa: Trstice 119, Trstice, 925 42

Telefón: +421 905 715 548; +421 905 715 548

Email: timea@nt-home.eu

Web: http://www.nt-home.eu/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.nt-home.eu/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 13,00 €

Max. počet osôb: 14

Vybavenie: Bazén, Detské ihrisko, Požičovňa bicyklov, Kuchynka, Krb, Grill, Domáce zvieratko, Internet, Parkovisko bezplatné

Počet spální: 4

Počet kuchýň: 2

Počet kúpeľní: 2

Počet WC: 2

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií