Apartmány Radoslav Stojanov

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Apartmány Radoslav Stojanov sú situované na okraji kúpeľného mestečka Veľký Meder. Vďaka svojej vynikajúcej polohe vyhovejú všetkým, ktorí uprednostňujú príjemné a tiché prostredie s dostatkom súkromia, ale zároveň i blízkosť obľúbeného termálneho kúpaliska.
Ubytovanie ponúkame v 3 samostatných štvorlôžkových apartmánoch nachádzajúcich sa vo dvore rodinného domu. Každý apartmán má vlastnú plne vybavenú kuchyňu s chladničkou, mrazničkou, dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, kávovarom a jedálenským posedením, tiež vlastnú kúpeľňu s WC, televízor a bezplatné pripojenie na internet (WiFi). Jeden z apartmánov má i možnosť prístelky.
Chvíle oddychu si návštevníci môžu vychutnávať v priestrannej záhrade s terasou, altánkom, vonkajšími krbmi, grilom a množstvom kvetín. Môžete tu grilovať, hrať rôzne loptové hry či sa kúpať v bazéne. Deti sa potešia detskému ihrisku s preliezačkami, šmýkačkami, hojdačkou, pieskoviskom a hračkami.
Parkovanie je zabezpečené priamo pri objekte.
Tešíme sa na vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Dunajská Streda (Trnavský kraj)

GPS: 47,855128 17,760382

Kontakt

Adresa: Dunajská 53, Veľký Meder, 932 01

Telefón: +421 905 720 118

Email: mariastojanovova@centrum.sk

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 8,00 €

Max. počet osôb: 13

Vybavenie: Bazén, Detské ihrisko, TV na izbe, Kuchynka, Krb, Grill, Domáce zvieratko, Internet, Parkovisko bezplatné, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 2xAPT (1x4), 1xAPT (1x4+1)

Počet spální: 3

Počet kuchýň: 3

Počet kúpeľní: 3

Počet WC: 3

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií