Hotel Relax Inn

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Novozrekonštruovaný trojhviezdičkový Hotel Relax Inn je situovaný v lone lužných lesov a rybníkov v blízkosti vodnej nádrže Kráľová.
Svojim hosťom poskytujeme ubytovanie v (prevažne) dvojlôžkových izbách. Na každej izbe sa nachádza LCD televízor, pohodlné posedenie a vlastné sociálne zariadenia. K dispozícii sú i dva väčšie dvojizbové apartmány.
Hosťom je zabezpečené stravovanie vo forme polpenzie i plnej penzie. V hoteli sa nachádza štýlová reštaurácia so zimnou záhradou, bar, salónik vhodný na usporadúvanie rôznych spoločenských akcií, letná terasa i vonkajší altánok s grilom, v ktorom Vám na želanie pripravíme rozmanité chrumkavé špeciality.
K dispozícii je tiež konferenčná miestnosť so všetkým potrebným technickým vybavením, ktorú je možné využiť na rôzne školenia, konferencie či firemné akcie.
Naši hostia si môžu oddýchnuť a zrelaxovať vo welness centre s krytým vyhrievaným bazénom, saunou a širokou ponukou masáží a ďalších rehabilitačných služieb. Voľný čas môžu tráviť taktiež v posilňovni, pri biliarde, šípkach, stolnom futbale či profesionálnom stole na poker. V exteriérových priestoroch sa nachádza minigolf, tenisové kurty i detské ihrisko.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Galanta (Trnavský kraj)

GPS: 48,230061 17,823783

Kontakt

Adresa: Šoporňa - Majšín, 925 52

Telefón: +421 911 229 604

Email: hotel@relaxinn.sk

Web: http://www.relaxinn.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.relaxinn.sk/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 21,00 €

Max. počet osôb: 83

Vybavenie: Sauna, Fitness, Bazén, Detské ihrisko, TV na izbe, Reštaurácia, Grill, Domáce zvieratko, Internet, Konferenčná miestnosť, Parkovisko bezplatné, Bar, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 30x2, 5x2+1, 2xAPT (1x2+1, +1)

Počet spální: 37

Počet kúpeľní: 37

Počet WC: 37

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií