Penzión DORI

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Rodinný Penzión a reštaurácia DORI sa nachádza v centre obce Diakovce, v srdci Podunajskej nížiny. Náš región má bohaté kultúrno-historické a prírodné dedičstvo. Môže sa pýšiť mnohými turistickými atrakciami, ako sú Termálne kúpalisko Diakovce, Termálne kúpalisko Horné Saliby, Termál centrum Galandia v Galante, termálne kúpalisko Vincov Les a termálne kúpalisko v Dunajskej Strede, ktoré sú otvorené celý rok.
Penzión a reštaurácia DORI poskytuje ubytovanie v 5 komfortne zariadených klimatizovaných izbách, z ktorých väčšina je trojposteľová, ale podľa požiadaviek hostí vieme zabezpečiť aj dvojposteľové, resp. štvorposteľové a päťposteľové izby. Ku každej izbe patrí TV a vlastné sociálne zariadenia. Celková kapacita penziónu je 18 osôb. Nachádza sa tu príjemná malá spoločenská miestnosť, a naši hostia majú zadarmo k dispozícii bezdrôtové pripojenie na internet (WIFI).
Na prízemí budovy penziónu môžete spoznať jedinečnosť maďarskej a slovenskej kuchyne, s ich charakteristickými chuťami a špecialitami. Naša záhradná reštaurácia, krytá terasa a letná terasa, gril, pec, detské ihrisko a pieskovisko slúžia pre Vaše pohodlie. Medzi naše služby patrí ešte možnosť organizovania menších stretnutí a konferencií. Parkovanie je bezplatné v uzatvorenom dvore. Vašu priazeň si určite získa i milý personál a priateľská atmosféra, a v neposlednom rade PRIAZNIVÁ CENA.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Šaľa (Nitriansky kraj)

GPS: 48,131967 17,849291

Kontakt

Adresa: Hlavná 129, Diakovce, 925 81

Telefón: +421 907 779 183

Email: info@penziondori.sk

Web: http://penziondori.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://penziondori.sk/penzion/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 13,35 €

Max. počet osôb: 18

Vybavenie: Detské ihrisko, TV na izbe, Reštaurácia, Krb, Grill, Domáce zvieratko, Internet, Konferenčná miestnosť, Parkovisko bezplatné, Bar

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Počet spální: 5

Počet kúpeľní: 5

Počet WC: 5

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií