Ubytovňa Obchodné centrum Zavar

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Ubytovňa Obchodné Centrum Zavar sa nachádza v obci Zavar medzi Trnavou a Sereďou. Ubytovňa je vzdialená len 2 km od automobilky Peugeot, 5 km od Trnavy, 10 km od Serede a 15 km od Hlohovca. Ubytovanie je ideálne pre robotníkov, firmy, jednotlivcov, študentov i turistov.

Našim hosťom ponúkame ubytovanie s celkovou kapacitou 22 lôžok. Ubytovať sa môžete v jednej jednolôžkovej izbe,  dvoch dvojlôžkových izbách, štyroch trojlôžkových izbách a v jednej väčšej päťlôžkovej izbe. Každá izba má vlastný televízor s káblovou televíziou, chladničku a WiFi pripojenie na internet. Hostia môžu využívať dve spoločenské miestnosti s posedením a jednu kompletne zariadenú kuchyňu s kuchynskou linkou, sklokeramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou a kompletným kuchynským riadom. Samozrejmosťou ubytovania sú dve sociálne zariadenia (2x toaleta, 2x sprchovací kút, umývadla). Pre fajčiarov je k dispozícii fajčiarsky kútik. Ubytovanie je čisté a pravidelne upratované.

Parkovanie automobilov je zabezpečené priamo v uzamknutom dvore. Obec Zavar ma skvelú občiansku vybavenosť. Do 100 metrov od ubytovne je hostinec s jedálňou, obchod s rozličným tovarom, predajňa potravín, mäsiarstvo, rýchle občerstvenie, novinový stánok, pošta s bankomatom, kostol, kaderníctvo, pedikúra i knižnica. ak budete chcieť zažiť ruch väčšieho mesta, zavítate do Trnavy kde Vás privíta vždy čulý ruch veľkomesta. Či už hľadáte dlhodobé ubytovanie alebo krátkodobý výlet, radi Vás u nás ubytujeme za výhodné ceny. Neváhajte nás kontaktovať.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Trnava (Trnavský kraj)

GPS: 48,351094 17,673648

Kontakt

Adresa: Hlavná 2, Zavar, 919 26

Telefón: +421 905 343 215

Email: obchodne@centrum.sk

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 8,50 €

Max. počet osôb: 22

Vybavenie: TV na izbe, Kuchynka, Internet, Parkovisko bezplatné

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 1x1, 2x2, 4x3, 1x5

Počet spální: 8

Počet kuchýň: 1

Počet kúpeľní: 2

Počet WC: 2

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií