Chatová osada Vincov Les

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Chatová osada Vincov Les je situovaná priamo v areáli rovnomenného termálneho kúpaliska pri juhoslovenskom mestečku Sládkovičovo. Svojim návštevníkom poskytujeme ubytovanie v chatkách apartmánoveho typu s celkovou kapacitou 156 miest, a tiež v autokempingu. Chatky sú štvorlôžkové s možnosťou prístelky. Tvoria ich dve miestnosti – spálňa a obývacia spálňa, v ktorej sa okrem dvoch postelí nachádza i stôl a minikuchynka so základným vybavením umožňujúcim prípravu a ohrev jednoduchých jedál. Každá chatka má vlastné sociálne zariadenie, a tiež vlastné vonkajšie posedenie.
Chatová osada Vincov les ponúka okrem ubytovania aj možnosti stravovania formou polpenzie a plnej penzie v zariadení rýchleho občerstvenia. V areáli osady nájdete aj veľké otvorené ohnisko a priestory na šport a rekreáciu. V blízkosti chatiek sa nachádza malé detské ihrisko, ihrisko na plážový volejbal, streetball, malé futbalové bránky a veľké trávnaté plochy na loptové hry. Na začiatku osady je hosťom k dispozícii recepcia, na ktorej možno vybaviť všetko, čo je potrebné na ubytovanie. Tiež si tu možno zapožičať niektoré športové potreby.
Chatová osada Vincov Les predstavuje ideálne miesto pre víkendové pobyty, týždenné rekreačné pobyty, školské výlety, či organizovanie rodinných osláv, školení a iných spoločenských podujatí.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Galanta (Trnavský kraj)

GPS: 48,208055 17,67111

Kontakt

Adresa: Chatová osada, Termálne kúpalisko Vincov les, Sládkovičovo, 925 21

Telefón: +421 905 605 329

Email: vacko@nextra.sk

Web: http://www.vincovles.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.vincovles.sk/ceny.html

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 13,00 €

Max. počet osôb: 156

Vybavenie: Športové náradie, Detské ihrisko, Kuchynka, Internet, Parkovisko platené

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 39xCH (2x2)

Počet spální: 78

Počet kuchýň: 39

Počet kúpeľní: 39

Počet WC: 39

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií