Penzión Lea

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Penzión Lea je ubytovacie zariadenie rodinného typu, ktoré sa nachádza v obci Diakovce, v peknom prostredí Podunajskej nížiny, cca 55 km od Bratislavy. V jeho okolí je viacero zaujímavých turisticky atraktívnych miest. Priamo v Diakovciach môžete vidieť vzácny stredoveký kostol, v blízkych mestách Šaľa a Galanta sa nachádzajú kaštiele s múzejnými expozíciami, v niektorých obciach Podunajskej nížiny lákajú turistov unikátne historické vodné kolové mlyny. K najväčším atrakciám oblasti patria aquaparky a termálne kúpaliská v Diakovciach, Galante, Sládkovičove, Horných Salibách, Veľkom Mederi či Dunajskej Strede.
Penzión Lea má celkovú kapacitu 10 až 15 osôb. Ubytovanie ponúkame v piatich dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky. Na každej izbe sa nachádza televízor, klimatizácia, pripojenie na internet (WiFi) a vlastná kúpeľňa s WC. Návštevníkom je k dispozícii spoločná plne vybavená kuchynka a spoločenská miestnosť s biliardom, ktorá slúži aj ako jedáleň. Zo spoločenskej miestnosti sa vychádza na terasu s posedením a výhľadom na vkusne upravenú okrasnú záhradu s fontánou a jazierkom. V záhrade je pre návštevníkov pripravený altánok s možnosťou grilovania.
Parkovanie je možné v uzamknutom areáli penziónu.
Tešíme sa na vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Šaľa (Nitriansky kraj)

GPS: 48,13186 17,850451

Kontakt

Adresa: Diakovce 146, Diakovce, 925 81

Telefón: +421 917 490 778

Email: henrietakomjatiova@gmail.com

Web: https://www.penzionlea.sk/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 13,30 €

Max. počet osôb: 15

Vybavenie: TV na izbe, Kuchynka, Krb, Grill, Internet, Parkovisko bezplatné

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 5x2+1

Počet spální: 5

Počet kuchýň: 1

Počet kúpeľní: 5

Počet WC: 5

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií