AQUALAND Banská Bystrica

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Areál AQUALAND-u s vodnými plochami na kúpanie a zábavu sa rozprestiera v príjemnej oddychovej časti centra Banskej Bystrice.
Vo Vodnom svete, ktorý sa delí na sektory Senior, Junior a Detský zábavný park, je návštevníkom k dispozícii 6 typov bazénov: 2 plavecké bazény s dĺžkou 50 m, relaxačný bazén s 2 toboganmi a 4 šmýkačkami, detský bazén, detský relaxačný bazén s nafukovacou dvojitou šmýkačkou Žralok, nafukovacou trojitou šmýkačkou Chobotnica a šmýkačkou Mini žralok a baby bazén. Niektoré z bazénov sú napúšťané vodou z termálneho vrtu, ktorej teplota sa pohybuje v rozmedzí 25°C – 32°C.
V areáli AQUALAND-u sa nachádza i prírodné jazero obklopené zeleňou. Jazero ponúka možnosť kúpania, člnkovania i vodného bicyklovania.
V južnej časti jazera je pre všetkých milovníkov vodnej zábavy vybudovaný Aqua Fun Park. Nachádza sa v ňom 27 jedinečných vodných atrakcií, ako sú vodné trampolíny, vodné lezecké steny, šmýkačky, skákadlá, katapult či aquazorbing.
Okrem vodných plôch na návštevníkov čakajú aj ihriská na plážový volejbal, futbal, stolný tenis, minigolf či bedminton a tiež dráha na kolieskové korčule.
Samozrejmosťou je možnosť občerstvenia a stravovania.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Banská Bystrica (Banskobystrický kraj)

GPS: 48,735013 19,127178

Kontakt

Adresa: Švermova 32, Banská Bystrica, 974 04

Telefón: +421 903 712 033

Email: marketing@dixon.sk

Web: http://aqualandbb.eu/

Informácie pre návštevníkov

Otváracie hodiny: http://aqualandbb.eu/aqualand/otvaracie-hodiny/

Vstupné: http://aqualandbb.eu/aqualand/cennik/

 

V blízkom okolí nájdete

Ubytovanie v okolí

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií