Chata Medica

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Chata Medica situovaná v nádhernom a tichom prostredí Liptovských Revúc predstavuje finančne dostupný luxus, ktorý ocenia rodiny s deťmi, skupinky priateľov i firemné kolektívy. Obec Liptovské Revúce leží v oblasti Veľkej Fatry neďaleko Donoval a Nízkych Tatier. Na rozdiel od Donoval sa vyznačuje pokojom, neveľkým počtov turistov, prežívajúcimi ľudovými zvykmi a v neposlednom rade nízkymi cenami, a to nielen za ubytovanie, ale i za stravovanie či lyžovanie.
Chata Medica má celkovú kapacitu 15 osôb. Nachádzajú sa tu štyri troj- až štvorlôžkové spálne, spoločenská miestnosť s krbom a televízorom, kompletne vybavená kuchynka s chladničkou, sporákom, mikrovlnnou rúrou i rýchlovarnou kanvicou a tiež dve kúpeľne a dve WC. V objekte je bezdrôtové pripojenie na internet (WiFi).
Hosťom ponúkame okrem ubytovania i welness služby. V areáli ubytovania, na brehu horskej rieky, sa nachádza fínska sauna. K dispozícii je rozsiahly dvor, ktorý možno využiť aj ako športové ihrisko, a tiež altánok s kozubom a možnosťou grilovania či varenia kotlíkového gulášu. Vo dvore je i parkovisko. V bezprostrednom susedstve sa nachádza predajňa potravín, pohostinstvo a autobusová zastávka.
Tak neváhajte a príďte nás navštíviť.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Ružomberok (Žilinský kraj)

GPS: 48,921465 19,180417

Kontakt

Adresa: Stredná Revúca 338, Liptovské Revúce, 034 74

Telefón: +421 905 479 675

Email: kutajova.zdenka@gmail.com

Web: http://www.chaty-liptov.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.chaty-liptov.sk/ceny

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 7,00 €

Max. počet osôb: 15

Vybavenie: Sauna, Detské ihrisko, Kuchynka, Krb, Grill, Domáce zvieratko, Internet, Parkovisko bezplatné, Úschovňa lyží

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 1x3, 3x4

Počet spální: 4

Počet kuchýň: 1

Počet kúpeľní: 2

Počet WC: 2

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií