Privát Veterník

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Privát Veterník nájdete v krásnom prostredí Kremnických vrchov, na okraji obce Králiky, neďaleko lyžiarskeho strediska SKI Králiky. Oblasť je ako stvorená na oddych a rekreáciu. V zime si užijete skvelú lyžovačku, v lete sa môžete oddávať turistike, cykloturistike, hubárčeniu či bezstarostnému ničnerobeniu a užívaniu si ticha a pokoja.
Ubytovanie poskytujeme v troch apartmánoch, z ktorých dva sú trojlôžkové s možnosťou 1 prístelky a jeden je štvorlôžkový. Každý apartmán má samostatný vchod, vlastnú kuchynku, kúpeľňu s WC, televízor a možnosť pripojenia na internet (WiFi). Na spodnom podlaží domu sa nachádza priestranná spoločenská miestnosť s posedením pre 16 – 25 osôb a s televízorom. Tiež sa tu nachádza detský kútik, WC, miestnosť na sušenie a plne vybavená kuchyňa s elektrickou rúrou, dvojplatničkou, plynovým sporákom, chladničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou.
Hosťom je k dispozícii terasa s posedením, detský domček so šmýkačkou a hojdačkami, trampolína a menší vyhrievaný vonkajší bazén. Za privátom sa nachádza veľká lúka s krásnym výhľadom na hory.
Parkovanie je zabezpečené priamo pri objekte.
Tak neváhajte a príďte nás navštíviť.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Banská Bystrica (Banskobystrický kraj)

GPS: 48,736365 19,032061

Kontakt

Adresa: Králická 185/108, Králiky, 976 34

Telefón: +421 907 376 779; +421 908 603 396

Email: p.mako@szm.sk

Web: http://www.ubytovaniekraliky.eu/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.ubytovaniekraliky.eu/cennik.html

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 7,50 €

Max. počet osôb: 12

Vybavenie: Bazén, Detské ihrisko, TV na izbe, Kuchynka, Grill, Domáce zvieratko, Internet, Parkovisko bezplatné, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 2xAPT (1x3+1), 1xAPT (1x4)

Počet spální: 3

Počet kuchýň: 4

Počet kúpeľní: 3

Počet WC: 4

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií