Privát - apartmány Králiky

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

O nás:
Privát – apartmánový dom sa nachádza v centre obce Králiky (približne 10 km od Banskej Bystrice), v tesnej blízkosti obecného úradu, základnej školy, obchodu s potravinami a zastávky prímestskej autobusovej linky. Areál lyžiarskeho strediska SKI Králiky je od neho vzdialený cca 2 km.

Ubytovanie:
Privát – apartmánový dom Králiky ponúka svoje služby celoročne, 24 hodín denne. Hostia môžu využiť priestory dvoch apartmánov a dvoch štúdií s celkovou kapacitou 20 osôb.

Apartmán pozostáva z dvoch izieb (kuchyňa spojená so spálňou) a samostatnej kúpeľne so sprchovacím kútom a WC. Návštevníkom je k dispozícii elektrická dvojplatnička, rýchlovarná kanvica, mikrovlnná rúra, základné kuchynské príslušenstvo, TV a kozub. Kapacita apartmánu je 6 osôb.

Štúdio pozostáva z kuchyne spojenej s obývacou časťou (krb + TV) a so spálňou (2 lôžka + možnosť využitia 2 prísteliek na rozkladacom gauči). Nachádza sa tu i vlastná kúpeľňa s toaletou.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Banská Bystrica (Banskobystrický kraj)

GPS: 48,73523 19,036849

Kontakt

Adresa: Králiky 93, Králiky, 976 34

Telefón: +421 948 348 489

Email: ubytovanie@apartmanykraliky.sk

Web: http://www.apartmanykraliky.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.apartmanykraliky.sk/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 10,00 €

Max. počet osôb: 20

Vybavenie: Bazén, Detské ihrisko, TV na izbe, Kuchynka, Krb, Grill, Domáce zvieratko, Internet, Parkovisko bezplatné, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 2x6, 2x4

Počet spální: 4

Počet kuchýň: 4

Počet kúpeľní: 4

Počet WC: 4

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií