Chalupa Betka

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Chalupa Betka je miesto, kde sa snúbi súkromie horského prostredia s blízkosťou malej dedinky Staré Hory. Leží na styku Nízkych Tatier a Veľkej Fatry, čo napovedá o pestrej škále možností pre ľudí hľadajúcich aktívny odpočinok. Nadšenci zimných športov si prídu na svoje v neďalekom lyžiarskom stredisku Donovaly, ktoré svojou vybavenosťou spĺňa parametre špičkového lyžiarskeho strediska. Chránený prírodný výtvor Majerova Skala či známa Špania dolina sú vyhľadávanými turistickými miestam v priebehu celého roka.  Už od 15. storočia sa Staré Hory tešia obľube tisícok pútnikov, ktorí sa  stretávajú pri Bazilike minor, aby prejavili úctu miestu zjavenia Panny Márie.
Kombinácia dreva a nadštandardného zariadenia vytvára útulný celok, čo je častým dôvodom návratu hostí, ktorí toto miesto považujú za svoj druhý domov. S celkovou kapacitou 15 ľudí  chata ponúka: niekoľko spální, spoločenskú miestnosť, plne vybavenú kuchyňu s elektrickým sporákom, rúrou, keramickou varnou doskou, chladničkou, mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a umývačkou riadu a tiež príjemnú jedáleň s krbom a televízorom. Samozrejmosťou sú 2 kúpeľne s WC a v celom objekte nechýba ani káblové pripojenie na internet.
Pre vonkajšie posedenie máme prichystaný aj gril s ohniskom a deti sa radi vyšantia na hojdačkách a šmykľavkách umiestnených na dvore. O svoje auto sa nemusíte báť, parkovanie je zabezpečené priamo pri objekte.
Rezervujte si vaše miesto v lone prírody. Tešíme sa na vás.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Banská Bystrica (Banskobystrický kraj)

GPS: 48,839512 19,117512

Kontakt

Telefón: +421 907 888 954

Email: susova.eva@gmail.com

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 12,00 €

Max. počet osôb: 15

Vybavenie: Detské ihrisko, Kuchynka, Krb, Grill, Domáce zvieratko, Internet, Parkovisko bezplatné, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 2

Min. počet nocí: 1

Počet spální: 4

Počet kuchýň: 1

Počet kúpeľní: 2

Počet WC: 2

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií