Chata Snežienka

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Chata Snežienka sa nachádza v širšom centre strediska Park Snow Donovaly, v juhozápadnej časti svahu Záhradište. Ubytovanie je ideálne pre partie do 10 osôb alebo väčšie rodiny.
Chata je trojpodlažná. Na prízemí sa nachádza spoločenská miestnosť s televízorom a jedálenským posedením, ktorá je prepojená s plne vybavenou kuchyňou (sporák, chladnička s mrazničkou, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica). Taktiež sa tu nachádza fínska sauna so sprchovacím kútom. 1. poschodie má samostatný bočný vchod. Je tu spoločenská miestnosť s krbovou pieckou, televízorom a rozkladacím gaučom, ktorý možno využiť ako prístelku pre 2 osoby. Zo spoločenskej miestnosti sa vchádza na balkón s nádherným výhľadom na Nízke Tatry, a tiež do dvoch dvojlôžkových spální. Okrem toho sa tu nachádza samostatné WC. Na 2. poschodí nájdete dve trojlôžkové spálne a kúpeľňu s WC.
Za chatou je vytvorené posedenie s murovaným ohniskom a grilom, ktoré hostia využijú najmä počas letnej sezóny. Pri chate sa nachádza vlek Encián (deti je možné mať pod dohľadom priamo z balkóna), detské ihrisko s preliezačkami a tenisový kurt.
K chate vedie celoročne udržiavaná cesta. Parkovanie je možné priamo pred objektom.
Tešíme sa na vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Banská Bystrica (Banskobystrický kraj)

GPS: 48,873663 19,21722

Kontakt

Adresa: Donovaly 128, Donovaly, 976 39

Telefón: +421 903 586 444

Email: kvasna.exterier@gmail.com

Web: http://chata.donovalyapartmany.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://chata.donovalyapartmany.sk/cennik-a-podmienky-snezienka

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 10,00 €

Max. počet osôb: 12

Vybavenie: Sauna, Detské ihrisko, Kuchynka, Krb, Grill, Domáce zvieratko, Parkovisko bezplatné, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 4

Min. počet nocí: 3

Formát izieb: 2x2, 2x3, +2

Počet spální: 4

Počet kuchýň: 1

Počet kúpeľní: 1

Počet WC: 2

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií