Apartmány Palisády

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Apartmánový dom Palisády leží priamo v centre rekreačného strediska Parksnow Donovaly. Svojou príťažlivou polohou a kompletným vybavením spĺňa aj kritéria náročných hostí. Ubytovanie je vhodné pre všetky typy klientely, najmä však pre rodiny s deťmi.
Apartmánový dom Palisády sa skladá z dvoch samostatných apartmánov s celkovou kapacitou 14 lôžok + 2 prístelky. Dolný apartmán poskytuje ubytovanie v dvoch štvorlôžkových spálňach. Súčasťou apartmánu je spoločenská miestnosť s krbom a televízorom, plne vybavená kuchynka (chladnička, rúra na pečenie, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica), a samozrejme kúpeľňa s WC.
Horný apartmán pozostáva z dvoch trojlôžkových spální, spoločenskej miestnosti s televízorom a rozkladacou pohovkou, ktorá je spojená s plne vybavenou kuchynkou, a slnečnej kúpeľne s WC. Horný apartmán má i balkón s výhľadom na Donovaly.
Hosťom je k dispozícii uzamykateľný domček na pohodlné odkladanie lyžiarskej výstroje. Parkovanie je priamo pri objekte.
Donovaly a ich bezprostredné okolie ponúkajú širokú paletu možností, ako plnohodnotne stráviť voľný čas. V lete sú k dispozícii turistické chodníky do Veľkej Fatry a Nízkych Tatier, taktiež cykloturistické trasy, v zime sa priamo v Donovaloch núka lyžovačka v jednom z najlepších lyžiarskych stredísk na Slovensku.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Banská Bystrica (Banskobystrický kraj)

GPS: 48,8769456 19,2267608

Kontakt

Adresa: Donovaly 176, 976 39 Donovaly

Telefón: +421 903 586 444

Email: kvasna.exterier@gmail.com

Web: http://www.donovalyapartmany.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.donovalyapartmany.sk/cennik-a-podmienky-ubytovania

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 10,00 €

Max. počet osôb: 16

Vybavenie: Kuchynka, Krb, Grill, Domáce zvieratko, Parkovisko bezplatné, Úschovňa lyží

Min. počet osôb na noc: 4

Min. počet nocí: 3

Formát izieb: 1xAPT (2x3,+2); 1xAPT (2x4)

Počet spální: 4

Počet kuchýň: 2

Počet kúpeľní: 2

Počet WC: 2

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií