Ski apartmány Spiežovec

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

V krásnom horskom prostredí na okraji rekreačnej oblasti v Donovaloch nájdete príjemné ubytovanie v Ski apartmánoch Spiežovec. Lokalita je ideálna pre všetkých, ktorí si chcú oddýchnuť a zabaviť sa v lone prírody. Len kúsok od ubytovania sa nachádzajú zjazdovky jedného z najväčších a najobľúbenejších lyžiarskych stredísk na Slovensku. V lete sú tu bohaté možnosti turistiky, Donovaly totiž ležia na rozhraní pohorí Nízke Tatry a Veľká Fatra.
Hosťom ponúkame ubytovanie v apartmánoch č. 1, 8 a 57 v apartmánovom dome Spiežovec. Apartmány majú kapacitu 6 až 7 osôb, nachádzajú sa v nich zväčša dve spálne (v jednom prípade je to jedna spálňa a mezonet), obývacia izba s posedením a televízorom, plne vybavený kuchynský kút, terasa a, samozrejme, kúpeľňa s WC. Na všetkých apartmánoch je bezdrôtové pripojenie na internet.
Návštevníkom je k dispozícii vonkajšie posedenie v altánku, ohnisko a detské ihrisko. Stravovať sa môžete nielen samostatne – na apartmánoch – ale aj v príjemnej reštaurácii. V apartmánovom dome je možnosť zahrať si stolný tenis, biliard či stolný futbal alebo relaxovať v rodinnej saune.
Parkovanie je možné priamo pred objektom.
Tešíme sa na vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Banská Bystrica (Banskobystrický kraj)

GPS: 48,873889 19,237222

Kontakt

Adresa: Mistríky 456, Donovaly, 976 39

Telefón: +421 904 707 403

Email: info@spiezovec.com

Web: http://www.spiezovec.com/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.spiezovec.com/cennik/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 12,00 €

Max. počet osôb: 19

Vybavenie: Sauna, Detské ihrisko, TV na izbe, Kuchynka, Reštaurácia, Krb, Grill, Internet, Parkovisko bezplatné, Úschovňa lyží

Počet spální: 6

Počet kuchýň: 3

Počet kúpeľní: 3

Počet WC: 3

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií