Prázdninové domy Hanka & Danka

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Prázdninové domy Hanka & Danka nájdete priamo v centre rekreačného strediska Donovaly. Vďaka výbornej dostupnosti sú ideálnou voľbou pre relax aj športové vyžitie. Apartmány sú určené najmä pre náročnejších klientov, na väčšie firemné či rodinné akcie, pre mladých ľudí, ale aj pre rodiny s deťmi. Každý apartmán má kapacitu max. 7 osôb.
V apartmánovom dome Danka sa nachádzajú 3 apartmány, dva so spoločným, tretí so samostatným vstupom. Apartmány majú jednu spálňu s manželskou posteľou, jednu spálňu s troma samostatnými posteľami a obývaciu miestnosť s možnosťou dvoch prísteliek. Všetky tri majú samozrejme taktiež vlastnú plne vybavenú kuchyňu a kúpeľňu s WC. V apartmánoch sa nachádza LED televízor, DVD prehrávač a rádio, apartmán C má i krb.
V apartmánovom dome Hanka sú 2 samostatné apartmány, ktoré majú spoločný vstup a zádverie, kde sa nachádza miesto na odkladanie lyží. Oba apartmány majú jednu spálňu s manželskou posteľou, jednu spálňu s troma samostatnými posteľami a obývaciu miestnosť s možnosťou dvoch prísteliek. Samozrejmosťou je vlastná plne vybavenú kuchyňa a kúpeľňa s WC. V apartmánoch sa nachádza LED televízor, DVD prehrávač a rádio.
Samotné stredisko Donovaly leží priamo v srdci Slovenska, medzi Nízkymi Tatrami a pohorím Veľká Fatra, na trase medzi Banskou Bystricou a Ružomberkom. Zimná či letná dovolenka, Donovaly majú vždy čo ponúknuť.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Banská Bystrica (Banskobystrický kraj)

GPS: 48,877336 19,227142

Kontakt

Adresa: Donovaly 177 a 187, Donovaly, 976 39

Telefón: +421 905 468 078

Email: donovalyhanka@gmail.com

Web: http://www.donovalyhanka.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.donovalyhanka.sk/sk/apartmany

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 12,85 €

Max. počet osôb: 35

Vybavenie: TV na izbe, Kuchynka, Domáce zvieratko, Parkovisko bezplatné, Úschovňa lyží

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 5xAPT (1x2, 1x3, +2)

Počet spální: 10

Počet kuchýň: 5

Počet kúpeľní: 5

Počet WC: 5

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií