Relax Aqua & Spa Trnava

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Dokonalý relax, zábavu i wellness služby – to všetko ponúka novootvorené rekreačné centrum Relax Aqua & Spa v Trnave.
V tunajšom Vodnom svete nájdeme 4 bazény, ktoré sú prístupné v každom ročnom období. Vonkajší bazén s teplotou vody 35 až 38°C je vybavený masážnymi tryskami, špeciálnymi tryskami na masírovanie nôh, perličkovými lavicami a chrličmi vody. V krytom relaxačnom bazéne sa nachádzajú plavecké dráhy pre športovcov, ale aj vodné atrakcie, ako je divoká rieka, vodná hojdačka, perličkové lavice, masážne trysky a chrliče vody. V krytom oddychovom bazéne sa o dokonalú pohodu návštevníkov okrem iného postará 10 perličkových ležadiel, perličkové masážne trysky na sedenie, masáže chrbta a nôh a tiež masážne trysky na masírovanie tela v rôznych výškach. Súčasťou tohto bazéna je aj bio fit bar s vodopádom. Pre deti je pripravený detský bazén s viacerými zábavnými prvkami, ako je šmykľavka veľryba či striekajúci nosorožtek. Malých i veľkých potešia 2 vnútorné tobogany. K dispozícii je aj vonkajšia vírivka.
Z wellness služieb poskytovaných v Relax Aqua & Spa možno spomenúť bylinkovú inhaláciu, medvedí brloh s masážou nôh a parným kúpeľom, soľnú baňu, ľadové vedro, ľadovú studňu, Kneippov kúpeľ, vnútornú vírivku či niekoľko typov sáun. V ponuke je i široká paleta masáží.
Priamo v areáli Relax Aqua & Spa majú návštevníci možnosť občerstvenia aj stravovania.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Trnava (Trnavský kraj)

GPS: 48,382681 17,585134

Kontakt

Adresa: Rybníková 16, Trnava, 917 01

Telefón: +421 940 631 960; +421 940 631 962

Email: info@relaxspacenter.sk

Web: http://relaxspacenter.sk/

Informácie pre návštevníkov

Otváracie hodiny: http://relaxspacenter.sk/kontakt

Vstupné: http://relaxspacenter.sk/cennik

 

V blízkom okolí nájdete

Ubytovanie v okolí

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií